Tego jeszcze nie widziałeś! Gadżety, które spodobają się każdemu.


Dzisiaj przybywamy do Was z filmem, który każdy fan gadżetów musi obejrzeć! Znajdziecie tam 10 propozycji, które ułatwiają życie, a jednocześnie są idealnymi pomysłami na ciekawy prezent! Zamek do drzwi sterowany smartfonem lub wodny materac do samochodu to tylko niektóre wynalazki! Obejrzyjcie koniecznie!

Kostki do gry, które zawsze pokazują szóstkę!

Jak wygrać każdy zakład lub planszówkę? Potrzebne będą do tego odpowiedni dociążone kostki do gry. Dzięki przesunięciu ciężaru na ściankę przeciwną do szóstki możesz być pewny, że zawsze wypadnie największa liczba oczek!

Zamek, który może być sterowany smartfonem

Kiedy lenistwo bierze górę i nie masz chęci otwierać drzwi z pomocą przyjdzie zamek, którym możesz sterować za pośrednictwem swojego smartfona. Proste, prawda? Tylko uważaj, żeby nie zgubić telefonu!

Podpórka pod ciało dla łóżkowych graczy

Po dłuższej chwili spędzonej w tej samej pozycji ze smarfonem, czy tabletem w ręce możemy odczuć jak nasze ciało się buntuje. Aby zapobiec bolącym plecom i ścierpniętym rękom możemy użyć podpórki, która pozwoli wygodnie ułożyć się na łóżku i zagłębić się w swojej ulubionej grze lub książce.

Jeżeli chcecie zobaczyć inne gadżety, które ułatwią codzienne czynności, zapraszamy do obejrzenia filmiku.