4 gorące nowości makijażowe


Ostatni, zimowy miesiąc okazał się wyjątkowo hojny dla zwolenniczek makijażowych nowostek. W lutym pojawiło się kilka nowych produktów, które z rekordową prędkością zyskują całe rzesze zwolenniczek fantazyjnego make-up’u. Wśród nich znajdziesz także produkty polskich producentów - koniecznie musisz je wypróbować!

1. Pudry Banana Loose i Rice Powder od Wibo

Polska marka Wibo już od dłuższego czasu zaskakuje nas swoimi produktami, sukcesywnie podnosząc ich jakość. Choć dawniej firma była kojarzona z kosmetykami dedykowanymi nastolatkom, dziś jakość kolorówki Wibo nie odbiega daleko od luksusowych, zagranicznych firm. Na całe szczęście – ceny produktów nadal pozostają niewygórowane.
Ciekawymi nowościami firmy dwa pudry -  Banana Loose oraz puder ryżowy Rice Powder. Pierwszy z nich zadowoli posiadaczki ciepłej tonacji skóry lub te z pań, które chcą delikatnie zakryć jej zaczerwienienie. Puder ryżowy jest z kolei dedykowany posiadaczkom skóry problematycznej, potrzebującej zmatowienia.

źródło: www.sklepwibo.pl
źródło: www.sklepwibo.pl

2. Kredka KOBO Professional Smoky Eyes Pencil 

Wodoodporna kredka z zawartością witaminy E i wosku pszczelego pozwoli na perfekcyjne obrysowanie konturu oka, z kolei gąbeczka – na jej dokładne roztarcie. Póki co, możemy wybierać spośród dwóch odcieni – Heban i Carbon Black.

źródło: www.justynazybert.blogspot.com

3. Pomadka Bell, Velvet Story

Velvet Story to gama pomadek o kremowej konsystencji, po które możemy sięgać zarówno na co dzień, jak i przed wielkimi wyjściami. Produkt cechuje się delikatną konsystencją, która pozwala na dziecinnie łatwą aplikację. Po tę pomadkę śmiało mogą sięgać zwolenniczki stonowanych kolorów typu nude, jak i intensywnych, szalonych czerwieni czy fioletów.

źródło: www.beautytester.pl

4. Paleta cieni The Balm, Appetit

Marka The Balm znana jest z wysokiej jakości produktów, wśród których definitywnie przodują doskonale napigmentowane cienie do powiek. Nowością firmy jest paleta Appetit, w której znajdziemy 9 cieni pozwalających na stworzenie makijażu lekkiego, jak i bardziej wyrazistego. W paletce znajdują się cienie zarówno matowe, jak i połyskujące oraz foliowe.

źródło: www.crystalcandymakeup.com

Miałyście już do czynienia z którąś z powyższych nowości? Jakie są wasze odczucia?

autor: Joanna Stanuch