Data publikacji:

4 najlepsze akcesoria do przewożenia na rowerze 


Akcesoria rowerowe służące do przewożenia rzeczy, świetnie sprawdzą się zarówno podczas wycieczek za miasto jak i zwykłych wypadów do sklepu. Wybraliśmy dla was 4 najlepsze produkty, które pozwolą na zabranie większej ilości bagażu. 

Kosz na zakupy 


Jedno z podstawowych akcesoriów w rowerach miejskich. Klasyczny kosz wiklinowy, bez wątpienia przypadnie do gustu paniom i to nie tylko ze względów estetycznych. Duża powierzchnia pozwoli na zabranie ze sobą torebki jak i reklamówki z zakupami. Niedużym kosztem, można znacząco zwiększyć możliwości roweru. 

Bagażnik


Bagażnik wbrew pozorom nie jest podstawowym wyposażeniem w rowerze. Osoby dojeżdżające do pracy lub po prostu potrzebujące miejsca na swoje rzeczy, powinny zainteresować się właśnie takim rozwiązaniem. Wygodne regulacje umożliwiają dostosowanie go do rozmaitych rowerów. Przewożenie laptopa, torebki lub innych rzeczy już nie będzie stanowiło żadnego problemu. 

Sakwa


Sakwy rowerowe polecamy w szczególności tym osobom, które wybierają się na dłuższe wycieczki, nie tylko za miasto. Średniej wielkości sakwa ma około 20 litrów pojemności, więc zmieścić można do niej naprawdę sporo. Takie akcesoria świetnie sprawdzają się podczas turystyki górskiej czy wycieczek objazdowych. Do takiej dużej torby zmieścisz nie tylko jedzenie czy picie, ale również wiele niezbędnych rzeczy. 

Torba pod siodełko 


Wypełnione kieszenie często przeszkadzają w komfortowej jeździe na rowerze. Idealnym wyjściem z takiej sytuacji jest niewielka sakwa rowerowa, która jest w stanie pomieścić najpotrzebniejsze rzeczy. Na rynku znajdziecie także torebki, które posiadają dedykowane miejsce na telefon. Montaż na rzepy lub specjalne uchwyty sprawi, że na pewno nie zgubicie swojego bagażu. Z takiego rozwiązania korzystają także zawodowi kolarze, dlatego jest to patent sprawdzony. Torebki podsiodłowe można dostać w różnych rozmiarach.