Data publikacji:

4 powody dla których warto czekać na nowe Simsy Czy jest ktoś kto nie zna Simsów? Chyba nie! Popularna na całym świecie gra po raz pierwszy trafi na urządzenia mobilne z systemem IOS oraz Android. Na razie nie wiadomo kiedy gra będzie dostępna do pobrania, ale jedno jest pewne - warto czekać! 

EA oficjalnie zapowiedziało, że na urządzenia mobilbe trafi nowa wersja kultowych Simsów. Producent nie chce zdradzić kiedy gra oficjalnie pojawi się do ściągnięcia w App Store i Google Play. Na pewno będzie miało to miejsce w tym roku.

źródło: screen z filmu

1. Gra dostępna w twojej kieszeni 


The Sims to gra, która powstała 17 lat temu i od tego czasu doczekała się kilkunastu odsłon oraz dodatków. Teraz czas na kolejny rozdział w historii tej popularnej serii. EA poinformowało, że w tym roku The Sims trafią na urządzenia z systemem IOS oraz Android. Możliwość grania na telefonach i tabletach to niemałe zaskoczenie. Warto wspomnieć, że w 2011 roku pojawiła się wersja Simsów, która zadebiutowała na Facebooku oraz wersja Freeplay na system IOS. Niestety gry nie przyniosły oczekiwanych rezultatów i projekty ostatecznie zamknięto. 

2. Tryb Wieloosobowy 


Wiele wskazuje na to, że rozgrywka w The Sims zostanie wzbogacona o tryb wieloosobowy. Gracze będą mogli wchodzić ze sobą w interakcję. Oznacza to, że nawiązywanie znajomości, wychodzenie na randki i decydowanie o ważnych momentach życia, będzie mogło odbywać się w towarzystwie znajomych. W The Sims rozgrywka będzie opierać się na czwartej części gry, znanej z komputerów PC. 

3. Funkcjonalność znana z poprzednich odsłon 


Gracze będą mogli stworzyć swojego Sima i dostosować go do swoich potrzeb. Budowanie domu, interakcja z innymi ludźmi czy wykonywanie wielu czynności dnia codziennego jest dokładnie tym na co gracze czekają. Kształtowanie historii pozwala na odblokowywanie nowych przedmiotów a także możliwości dla przyszłych generacji postaci. Tak naprawdę możliwości jakie daje gra są nieograniczone. 

4. Simsy będą dostępne za darmo 


Nowe Simsy będą dostępne do pobrania zupełnie za darmo! Nie jest wykluczone, że w grze pojawią się mikropłatności, za które będzie można kupić akcesoria dla naszych Simów, bez konieczności ich zdobywania. 

Autor: Bartłomiej Mazurek