5 przydatnych gadżetów, przez które nie wyjdziesz z łazienki.

Przedstawiamy listę produktów, które spowodują, że każdy prysznic bądź kąpiel będzie sprawiało jeszcze więcej przyjemności.


1. Wodoodporny notatnik

Wpadłeś/aś na dobry pomysł podczas mycia się? Z wodoodpornym notatnikiem możesz zapisać wszystkie myśli bez wychodzenia z kabiny, bez obaw, że zapomnisz o nich po wyjściu z łazienki.


2. Uchwyt na papier toaletowy z półką

Uchwyt na papier toaletowy z półką to pomysłowe rozwiązanie do twojej łazienki. Półka zapewni ci wygodne miejsce, na które możesz bezpiecznie odłożyć smartphona, tablet czy gazetę.


3. Ręcznik z mikrofibry

Używanie ręcznika z mikrofibry, zamiast bawełnianego, minimalizuje efekt elektryzowania się włosów i uszkadzania ich podczas wycierania.


4. Głośniki bluetooh


To rozwiązanie dla ludzi uwielbiających muzykę. Dzięki zastosowaniu wysokiej odporności na wilgoć, głośniki łazienkowe idealnie sprawdzą się jako umilacz czasu podczas codziennej kąpieli. Na rynku występuje wiele modeli głośników, różniących się od siebie specyfikacją.
Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na głośnik, możesz po prostu trzymać swój telefon w suchej szklance lub filiżance, dzięki czemu otrzymasz prowizoryczny głośnik za darmo.

Zdjęcie: Sarah Han / BuzzFeed


5. Inteligentne lustro

Sprawia to, że kolory kosmetyków na twarzy nie są zafałszowane kolorem sztucznego oświetlenia, które nie zawiera pełnego spectrum barw. Jeśli wyglądasz dobrze w tym lustrze, to znaczy że wyglądasz dobrze wszędzie.
Autor: Piotr Węgłowski