Data publikacji:

5 najciekawszych premier gier w maju 


W tym miesiącu na półkach sklepowych zadebiutuje kilka ciekawych tytułów. Szczególną uwagę warto zwrócić na dwie gry: Prey i Injustice 2. W zestawieniu majowych premier znalazły się także inne, bardzo ciekawie zapowiadające się gry. Zobaczcie sami! 

Prey (PS4, Xbox One,PC) 


Jednoosobowa strzelanka bazuje na tytule, który został wydany w 2006 roku. Nowy Prey nie jest remasterem, a zupełnie nową grą, napisaną praktycznie od zera. Zadaniem gracza jest walka z obcymi, którzy przejęli stację kosmiczną Talos 1. Twoim zadaniem jest przetrwać, pomocne w tym mogą okazać się bronie oraz umiejętności parapsychiczne. Gra zapowiada się naprawdę dobrze, a  jej premiera odbyła się 5 maja. 

Injustice 2 (PS4, Xbox One)


Są tu jacyś fani komiksów DC? Jeśli tak to druga część Injustice jest pozycją obowiązkową. W popularnej bijatyce będziecie mogli wcielić się w bohaterów z poprzedniej odsłony. Oprócz Flasha, Batmana czy Supermana do dyspozycji będzie zupełnie nowa wersja Jokera. Fabuła będzie nawiązywać do poprzedniej części. Superbohaterowie będą starali się odbudować dawny porządek. Nowi złoczyńcy będą starali się to skutecznie im uniemożliwić. Premiera gry miała miejsce 16 maja. 

The Surge (PS4, Xbox One, PC) 


Gra typu RPG została osadzona w przyszłości. Gracz otrzymuje specjalny egzoszkielet, który ma pomóc mu w walce z ludźmi jak i robotami, które z niewiadomych powodów się zbuntowały. Dość ciekawy obraz świata przeplatany strzelaniem i walką ma szansę gwarantuje rozrywkę przez wiele godzin. Zobaczcie sami gameplay opublikowany przez GameCross. Gra od 16 maja jest już dostępna w sklepach. 

 

Locoroco Remastered (PS4)

W Locoroco miałem okazję grać jeszcze na konsoli PSP. To prosta i zabawna gra, która wciągnie bez końca tych najmłodszych jak i nieco starszych. Gra zręcznościowa polega na sterowaniu sympatycznymi kulkami. W zremasterowanej wersji twórcy wykorzystali możliwości czujników ruchu Dualshocka 4. Świetny tytuł na zabicie nudy od 9 maja jest dostępny w PS Store. 
źródło: playstation.com 

Endless Space 2 (PC) 

Druga odsłona kosmicznej strategii jest zarezerwowana wyłącznie dla posiadaczy komputerów PC.  Zasady gry są bardzo proste, trzeba podbijać planety oraz rozwijać gospodarkę i technologię. Tytuł pozwala na grę online, co jest jego dużą zaletą. Jeśli chcecie rozwijać swoje kosmiczne imperium, to ten tytuł będzie dla was idealny. 


źródło: wiki.endless-space.com 

Fani wciąż czekają na nową odsłonę NFS - Need For Speed Underground 3, która do tej pory zebrała dużą rzeszę zwolenników. 

Autor: Bartłomiej Mazurek 

Przeczytaj również