Data modyfikacji:

Sprawdź 5 oryginalnych dekoracji do twojego ogrodu 

Ogród to wspaniałe miejsce na spędzienie ciepłych dni. Jednak nadanie mu wyjątkowego charakteru może być nie lada wyzwaniem i wiąże się z ciężką pracą. Zobacz 5 prostych propozycji dekoracji, które ułatwią Ci stworzenie z ogrodu niesamowitego miejsca. 

Wiszący fotel

Źródło: pinterest.com

Dekoracja i wygodna w jednym. Wiszące fotele to połączenie komfortu i dobrego stylu. Fotel doskonale wkomponowuje się w aranżacje każdej przestrzeni, nada jej niepowtarzalny charakter i z pewnością szybko stanie się ulubionym miejscem w twoim ogrodzie.

Lampki solarne

Źródło: pinterest.com

Odpowiednia gra świateł może zamienić każdy ogród w niezwykłe miejsce. Lampki solarne to idealne i niedrogie rozwiązanie. Co więcej, dzięki temu, że zasilane są energią słoneczną, nie wygenerują dodatkowego kosztu i są przyjazne dla środowiska. Dekoracja ta nadaje się do powieszenie na drzewie, ogrodzeniu, czy w jakimkolwiek miejscu, które podpowie Ci wyobraźnia.

Latarnie

Do efektownego ozdobienia swojej posesji możesz także wykorzystać lampiony. Udekoruj swój ogród, a światło wprowadzi niezwykły i ciepły klimat. Lampiony prezentują się elegancko i będą doskonałym dodatkiem, umilającym letnie wieczory.

Stalowe kule

To wyjątkowo nietypowa dekoracja ogrodu w kształcie kuli. Odbijając światło tworzy niesamowity efekt zarówno w dzień, jak i w nocy. Może zostać wykorzystana jako element zdobniczy do innowacyjnego skweru, czy ogrodu. Szklane kule to osobliwy dodatek dla oryginalnego wystroju.

Nietypowy kwietnik

Źródło: pinterest.com

Świetnym sposobem na niebanalny wystrój jest nadanie rzeczom nowego znaczenia. W swoim ogrodzie postaw na nietypowe zastosowanie skrzynek, taczek, wózków, czy nawet klatek dla ptaków! Wypełnij wszystko kwiatami, sukulentami lub bluszczem, a niesamowity efekt masz gwarantowany.