5 trendów fryzjerskich na wiosnę 2017


Trendy fryzjerskie, które już możemy obserwować na pokazach mody, niejednego z nas mogą nieco szokować. Szalone, krótkie cięcia przypominające styl „na chłopczycę” odchodzą bowiem do lamusa – czeka nas wielki powrót ultra kobiecych fryzur, których podstawą są jak najdłuższe, wypielęgnowane włosy. Przygotowaliśmy dla was kilka propozycji najgorętszych uczesań, które będą królowały wiosną 2017 roku.

1. Warkocze i warkoczyki

Dziewczęce fryzury, których najistotniejszym elementem są wszelkiego rodzaju warkocze i warkoczyki to hit nadchodzącego sezonu. Uczesania te nie muszą być jednak symetryczne – warto postawić na odrobinę szaleństwa, wykonując fryzury z użyciem różnego rodzaju splotów. Nawet wtedy, gdy decydujesz się na rozpuszczenie włosów, możesz dodać do fryzury choćby mały, figlarny warkoczyk, który nada całości nieco hippisowskiego klimatu.

źródło: pinterest.com

2. Luźne, romantyczne fale

Na długich włosach fenomenalnie będą prezentowały się delikatne fale. Do ich wykonania nie będzie ci jednak potrzebna lokówka – wystarczy, że przed snem nałożysz na włosy odrobinę produktu do stylizacji, po czym zwiążesz je w warkocz lub koka-ślimaka. Rano będziesz mogła cieszyć się pięknymi, romantycznymi falami!

źródło: stylen.pl

3. Włosy za uszy

Moda ma to do siebie, że czasem nawet banalne rozwiązania okazują się największymi hitami. W tym wypadku trendem stają się włosy schowane za uszami, co będzie wyglądało szczególnie efektownie w przypadku zdrowych, prostych kosmyków. Taka fryzura dodatkowo odsłoni twarz i uwydatni jej rysy.

źródło: pl.altarta.com

4. Grzywka zaczesana na bok

Przedziałek z boku i zawadiacka, długa grzywka to look, który pozwoli nam na luźny, a zarazem kobiecy wygląd. Aby fryzura nabrała lekkości, unieś kosmyki u nasady, a końcówki delikatnie zmierzw używając np. żelu do włosów.

źródło: womancosmeticsreccomending.blogspot.com

5. Postrzępiona grzywka z lat 80

Wycieniowana, szalona grzywka to propozycja dla zwolenniczek oryginalnego, nieco rockowego stylu. Doskonale prezentuje się w przypadku krótkich, ale i długich fryzur. Odpowiedni kształt nadasz grzywce, używając mocnej pianki do stylizacji, żelu lub gumy do włosów.

źródło: glamki.se.pl

Co sądzicie o nadchodzących trendach w fryzurach? Zdecydujecie się na któryś z nich?