Bodymanager – rewolucja na rynku aplikacji fit

Jedno, bardzo funkcjonalne i proste w obsłudze narzędzie, które łączy siły specjalistów związanych z branżą fitness. Najnowsza aplikacja Bodymanager ułatwia współpracę pomiędzy dietetykami, trenerami i fizykoterapeutami.
Nowa aplikacja stworzona przez wrocławską firmę Bodymanager, to pierwsze na rynku takie narzędzie, które łączy siły trenerów, dietetyków i fizjoterapeutów. Zbudowana jest z trzech uzupełniających się modułów: dietetycznego, treningowego i fizjoterapeutycznego. Rozwiązanie umożliwia dostarczenie kompleksowych usług związanych z branżą fit, co gwarantuje holistyczne podejście. 

Dlaczego warto?

Jeśli twój trener skorzysta z tego rozwiązania, nie będziesz się już martwić o  zapamiętanie żadnych terminów. Możesz śmiało pożegnać się z dziennikiem diety i stertą niepotrzebnych karteczek z zapiskami. Aplikacja, z której możesz korzystać na dowolnym urządzeniu mobilnym, zrobi to wszystko za ciebie. Wystarczy, że zajrzysz do telefonu i możesz zobaczyć kiedy masz wizytę u opiekującego się tobą specjalisty, lub kolejny, zaplanowany trening. Narzędzie umożliwi ci sprawdzenie raportów z postępów nad twoją sylwetką. Znajdziesz tam również swój indywidualny jadłospis, razem z listą zakupów. Będziesz w stałym kontakcie ze swoimi opiekunami, zatem nie będziesz już się martwić, że coś może ci umknąć. 

Skąd ta idea? 

Narzędzie powstało w celu podniesienia standardu usług związanych z branżą fitness oraz po to, żeby ułatwić pracę powiązanym grupom zawodowym. Rozwiązanie umożliwia kompletną i profesjonalną opiekę nad klientem. - mówi Piotr Buchart Dyrektor Operacyjny Bodymanager. Aplikacja pomaga dietetykowi ułożenie kompletnego planu żywieniowego, wraz z listą zakupów i umożliwia udostępnienie go klientowi na dowolne urządzenie mobilne. Trener personalny może skorzystać z gotowych jadłospisów, przygotowanych przez ekspertów Bodymanagera. W analogiczny sposób przygotowuje indywidualny plan treningowy. Rozbudowany system obsługi klienta, bardzo ułatwia i przyspiesza pracę. Pozwala prowadzić kartotekę klienta, dodawać pomocne notatki z każdej z wizyt i współdzielić karty pomiędzy  trenerem, dietetykiem i fizjoterapeutą. - dodaje Piotr Buchart. 

Autor: Małgorzata Zdziebko – Zięba

Odzież fitness

Spodnie treningowe długie MORDEX

od 70,00
Spodnie treningowe długie MORDEX
Opinia od Jacek z Wrocławia 2015-12-14 Szerokie w nogawkach przez co bardzo wygodne .

Spodenki neoprenowe

od 18,90
Spodenki neoprenowe
Opinia od marzena2019-01-07 spodenki dobrze wykonane, wygląd ok

Shock Absorber Ultimate Run Bra Błękitny

od 139,99
Shock Absorber Ultimate Run Bra Błękitny
Opinia od Katarzyna2018-10-29 JAKOŚĆ rewelacyjna, super wygony, miękki, nie uwiera. Mocno dopasowany pod biustem. Piękny kolor, miękkie miseczki jak lubię. Od teraz mój ulubiony do biegania ! Polecam

Viki Biustonosz VIKI 581 zOFIA

od 54,90
Viki Biustonosz VIKI 581 zOFIA
Opinia od Gosia2015-05-13 Biustonosz ma cudowny kształt miseczki, jest wygodny i nie ma fiszbin, bardzo dobrze obudowuje biust. Opis i zdjęcie zgodne z towarem. Polecam

Decathlon Domyos Pas Typu Sauna Sweat+ Czarny (3573163)

od 19,99
Decathlon Domyos Pas Typu Sauna Sweat+ Czarny (3573163)
Opinia od Użytkownik Ceneo2016-04-25 bardzo fajny produkt, działanie zgodne z opisem, bardzo łatwo się go czyści .

Under Armour Coldgear Armour Compression Mock Black 1265648001

od 138,00
Under Armour Coldgear Armour Compression Mock Black 1265648001
Opinia od iwona2018-12-20 koszulka bardzo dobrej jakości, ładniejsza niż na zdjęciu.

Wałki do masażu

Sti Ltd Wałek Roller Do Masażu Mięśni Ćwiczeń Fitness Crossfit

od 15,99
Sti Ltd Wałek Roller Do Masażu Mięśni Ćwiczeń Fitness Crossfit
Opinia od miley2019-01-14 Jakość produktu zadowalająca. Produkt wygląda na bardzo trwały, jest również wygodny i sprawdza się rewelacyjnie. Polecam.

Max Fit Wałek Do Masażu Rumble Roller 36Cm X 13Cm

od 19,90
Max Fit Wałek Do Masażu Rumble Roller 36Cm X 13Cm
Opinia od Ewa 2018-12-19 Super produkt jak najbardziej zgodny z opisem. Polecam ten o to produkt oraz sprzedającego.

Zipro Wałek do masażu Yoga Roller ABS czarny

od 29,90
Zipro Wałek do masażu Yoga Roller ABS czarny
Opinia od Magdalena2019-01-06 Bardzo fajny gadżet do ćwiczeń, bądź dla zrelaksowania obolałych mięśni. Polecam do użytku domowego lub jako niedrogi, praktyczny prezent.