Data publikacji:

Destiny 2 pojawi się na pewno w tym roku!


Na taką informację czekało wielu graczy. W tym roku odbędzie się premiera drugiej części Destiny. Po małym przecieku, który miał miejsce w ubiegłym tygodniu, Bungie i Activision potwierdziły, że gra doczeka się swojej kontynuacji. Czego można spodziewać się po tym tytule? 
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=kNHaheqB1-w

Destiny 2 oficjalnie 


Gra Destiny została zaprezentowana w 2014 roku i mimo początkowych problemów, przez graczy została bardzo dobrze przyjęta. Świadczą o tym dwa samodzielne dodatki: Taken King oraz Rise of Iron. Ich wypuszczenie pokazuje, że zainteresowanie tym tytułem wciąż jest ogromne. Od dawna pojawiały się pytania kiedy gra doczeka się swojej kontynuacji. W 2016 roku Bungie wspomniało, że pracuje nad Destiny 2, jednak ze strony producenta nie padły żadne konkrety. 

W ubiegłym tygodniu włoski sklep Game Stop wrzucił do sieci zdjęcie plakatu, które wskazywało, że premiera gry odbędzie się na jesień 2017 roku. Plakat mówił także, że już niedługo powinniśmy spodziewać się wersji beta dla graczy. 
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=kNHaheqB1-w
Po takim przecieku Activision i Bungie potwierdziły pogłoski. Na Twitterze Destiny pojawiła się grafika zapowiadająca drugą część gry. Na kanale Playstation pojawił się teaser zapowiedzi Destiny 2. Wiadomo już, że wersja na PS4 będzie wydana w eksluzywnym wydaniu. 

Na razie oficjalnych informacji jest niewiele. Pewnym jest, że gra trafi na konsolę Playstation 4. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Destiny 2 zostanie wypuszczone także na komputery PC. Większych zarysów fabuły niestety na razie nie znamy, prawdopodobnie informacje pojawią się po opublikowaniu pełnej zapowiedzi gry. 

Destiny to bardzo dobra gra, która w drugiej odsłonie może być prawdziwym hitem sprzedażowym. Po pierwszych screenach i krótkim filmie, te przypuszczenia nie wydają się bezpodstawne. My na pewno będziemy śledzić dalsze losy tego tytułu. 
Autor: Bartłomiej Mazurek

Konsole do gier