Data modyfikacji:

Garmin pokazał nowy zegarek Forerunner 935 


Do szerokiej gamy zegarków sportowych dla biegaczy, dołączył właśnie Forerunner 935. Garmin wyposażył go w wiele przydatnych akcesoriów takich jak wbudowany czujnik tętna czy monitor snu. Urządzenie ważące jedyne 49 gramów, może przypaść do gustu wielu miłośnikom zdrowego trybu życia.
Źródło: garmin.com

Zegarek nie tylko do biegania 


Garmin stara się udoskonalać swoje zegarki i trafiać z nimi do jak najszerszego grona klientów. Po wielkim sukcesie takich modeli jak chociażby Fenix, producent zabrał się za odświeżenie linii zegarków z serii Forerunner. Kolejnym, nowym modelem jest 935, bardzo lekki i może pochwalić się jednocześnie wieloma przydatnymi funkcjami. 

Seria Forerunner została przygotowana z myślą o biegaczach, jednak w tym wypadku jest trochę inaczej. To urządzenie, które świetnie sprawdzi się podczas jazdy na rowerze, pływania czy wykonywania ćwiczeń siłowych. Dzięki możliwości podpięcia zewnętrznych czujników, liczba funkcji jest jeszcze większa. Garmin w 935 zamontował wbudowany czujnik pulsu, co jest bardzo przydatnym narzędziem treningowym. Zegarek mimo swoich rozmiarów ma także wbudowany czujnik GPS, wysokościomierz i elektroniczny kompas. Każdy przeprowadzony trening można wnikliwie przeanalizować, a to za sprawą takich funkcji jak pomiar efektu treningu beztlenowego. Dzięki niemu można sprawdzić niemal najdrobniejsze elementy treningowe. 
Źródło: garmin.com

Mocna bateria to jedna z zalet tego modelu

Zegarek może pochwalić się bardzo długim czasem pracy na baterii. W trybie zegarka, bez ładowania może on posłużyć przez 2 tygodnie. W trybie GPS czas pracy wynosi do 24 godzin. Takie wyniki sprawiają, że jest to znakomita alternatywa dla popularnych już smartwatchy.Forerunner umożliwia pełną personalizację, dzięki Garmin Connect. Można tam ściągać aplikacje i nowe tarcze zegara.  

Garmin Forerunner 935 prezentuje się bardzo dobrze. Taki zegarek może być świetnym towarzyszem dla każdego sportowca. W codziennym życiu również powinien zdać egzamin, dzięki możliwości wymiany pasków. Cena nie jest niska, bo wynosi 549 euro. Zegarek trafi do sprzedaży w 2 kwartale 2017 roku.