Data modyfikacji:

Hodor z Gry o Tron na Ibizie! Zobacz jak rozkręca imprezę

Jeżeli martwicie się, że Hodora z Gry o Tron spotkał smutny los to mamy dla was coś, co was pocieszy. Kristian Nairn, aktor wcielający się w rolę sympatycznego olbrzyma, odwiedził niedawno Ibizę gdyż... prywatnie jest didżejem! Zobacz jak aktor z Gry o Tron nakręca ludzi do imprezowania.
(zdjęcie: Cafe Mambo / Twitter)

Gra o Tron: Hodor i jego smutny koniec

Fani Gry o Tron z pewnością pamiętają smutny koniec, jaki spotkał jednego z najsympatyczniejszych bohaterów sagi „Gra o Tron”. Hodor ginie pod koniec sezonu 6, aby uratować Brana Starka i Meerę przed armią umarłych. Bardzo wzruszająca scena, podczas której widzowie odkrywają pochodzenie przydomka „Hodor” i co tak naprawdę wydarzyło się w jego życiu na długo pozostanie w pamięci wiernych fanów Gry o Tron – „Hodor” znaczy bowiem „Hold the door”, okrzyk, który ugrzązł w umyśle Hodora po tym, jak Bran sondował jego umysł.

Gra o Tron nie ma wielu krystalicznie czystych bohaterów – Hodor był jedną z nielicznych postaci, która była całkowicie dobra i pozbawiona nawet pierwiastka zła. Niestety, historia ta nie jest bajką dla dzieci, a fani niejednokrotnie przekonali się, że nawet najlepsi bohaterowie giną w paskudnych okolicznościach.

Od zakończenia sezonu 6 minęło już sporo czasu, a Gra o Tron toczy się nadal bez wielu ważnych postaci. Jak radzi sobie jeden z niegdyś głównych aktorów? Przekonajcie się sami czytając dalej!

Ibiza – Mekka imprezowiczów

Hiszpańska wyspa Ibiza kojarzona jest głównie z niekończących się imprez na plaży, mnóstwa ludzi z całego świata i tanecznej muzyki dochodzącej z każdego zakątka. Jeżeli nie znajdujesz się akurat przy jednym z licznych beach barów zamawiając kolejnego drinka to najprawdopodobniej wirujesz w tańcu na jakimś parkiecie.

Tak właśnie wygląda życie na Ibizie – prawdziwej stolicy imprezowego świata. Nic więc dziwnego, że spotkać można tutaj wiele znanych osób – zarówno didżejów, jak i celebrytów. W jednym, konkrentym przypadku mamy dwa w jednym!

Breakfast in Ibiza. 😳😍❤️✈️ with @stevielux1

Post udostępniony przez kristiannairn (@kristiannairn)

Kristian Nairn, bardziej kojarzony jako „Hodor z Gry o Tron” na żywo wygląda zupełnie inaczej niż w serialu. Na pewno przecieralibyście oczy, gdybyście spotkali go na ulicy. Duże tatuaże na rękach, kolczyk w nosie, t-shirt z trupią czaszką i czapka z daszkiem przekręconym do tyłu. To już nie jest Gra o Tron – to gra, ale w formie DJ seta!

Rave of Thrones

Taki tytuł miała jedna z tematycznych imprez w hiszpańskim klubie Amnesia na Ibizie. Amnesia to jeden z najpopularniejszych klubów na całym świecie i za didżejką wystąpiło tam mnóstwo znanych z muzycznego świata nazwisk. Tej nocy za deckami stanął nie kto inny a Hodor, bohater serialu Gra o Tron (a raczej jego prawdziwe alter-ego czyli Kristain Nairn we własnej osobie). Tak właśnie reprezentował Grę o Tron Hodor w imprezowym wydaniu.

„Rave of Thrones” to oczywiście wariacja na temat angielskiej nazwy serialu – „Game of Thrones”. Rave w słowniku muzyczym oznacza po prostu dużą imprezę, na którą przychodzi bardzo dużo osób, a zabawa trwa do białego rana (a czasem nawet i dłużej). A „Gra o Tron”? Cóż, nazwa w dalszym ciągu świetnie się sprzedaje (i nie ma się czemu dziwić, przeczytajcie garść informacji na temat sezonu 8 Gry o Tron).

Kristian Nairn, lub Hodor, jak niektórzy wciąż go nazywają, zawładną parkietem w Amnesii i porwał do tańca tłum ludzi. Organizatorzy zapewniają, że niedługo pojawi się film podsumowujący imprezę, tymczasem na instagramie Kristiana możecie zobaczyć jego zajawkę oraz kilka krótkich nagrań z tamtej nocy.

Bit of a teaser from last night @creamibizaofficial @amnesiaibiza . Thanks to @jakedldn for the camera skillz <3

Post udostępniony przez kristiannairn (@kristiannairn)

Zaskoczeni?

My z pewnością jesteśmy zdumieni jak bardzo inaczej wygląda jeden z bohaterów Gry o Tron – Hodor, czyli Kristian Nairn poza ekranem. Faktem jest, że bardzo często utożsamiamy aktorów z ich filmowymi postaciami, gdy w rzeczywistości są zupełnie innymi ludźmi! Podobna sytuacja była z Jackiem Gleesonem, który odgrywał rolę Joffrey’a Baratheona – nieznośnego młodego króla. Potrzebował kilku długich wywiadów i występów w popularnych talk show, żeby publiczność polubiła aktora i przestała go utożsamiać z Joffrey’em, którego nikt nie lubił.

„Rave of Thrones” było jedną z nielicznych sytuacji, w których mogliśmy poznać aktorów z „Gry o Tron” w zupełnie innym wydaniu. Po tej nocy fani Hodora z pewnością zmienią o nim zdanie (ale na pewno nie na gorsze!).

Kristian Nairn hobbystycznie pracuje jako didżej i spotkać go można od czasu do czasu w klubach na całym świecie. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy po występie na Ibizi ktoś odważy się go zaprosić do jednego z naszych rodzimych klubów. Jesteśmy pewni, że znalazłoby się grono fanów, którzy z chęcią posłuchaliby tanecznej selekcji Hodora. Taka impreza mogłaby połączyć co najmniej kilka różnych grup społecznych, a przecież o to właśnie chodzi w dobrym rave.

Co dalej z Grą o Tron?

Zejdźmy na chwilę na ziemię po tych imprezowych uniesieniach. Fani domagają się odpowiedzi na pytanie, kiedy sezon 8 serialu. Niestety w dalszym ciągu nie ma konkretnych informacji na temat premiery kolejnych odcinków Gry o Tron. Hodora co prawda w niej już nie zobaczymy, ale pozostało wiele innych pytań bez odpowiedzi i oczekiwań na temat dalszych losów bohaterów serialu. 

Według nieoficjalnych informacji, zdjęcia do sezonu 8 mają zacząć się już w październiku, co jednak wcale nie oznacza, że szybko zobaczymy nowe odcinki. Gra o Tron ponownie pojawi się najprawdopodobniej dopiero na początku 2019.

Przeczytaj również: "Aktorzy i obsada Gry o Tron"
Tekst: Jakub Spiryn