Data publikacji:

Idealne buty na sylwestra

Sylwester zbliża się wielkimi krokami i trzeba się na niego jak najlepiej przygotować. Panie muszą wyglądać oszałamiająco, tak aby zwracać na siebie uwagę. Dodatkowo o wiele milej wita się nowy rok, w pięknej i dodatkowo wygodnej kreacji. Jeśli więc strój jeszcze nie jest gotowy, to czas ruszyć na zakupy!

Jakie buty na sylwestra?

Wygląd całego stroju jest bardzo ważny, szczególnie jeśli to będzie impreza tematyczna. Jednak najważniejsze są prawdopodobnie buty, ponieważ to w nich spędza się całe godziny przy stole, a także na parkiecie i to one muszą być idealnie dopasowane.

Chyba każda kobieta wie, jak ważne jest to, aby wybrać jak najlepsze buty, dlatego panowie niech się niczemu nie dziwią, że na ich wyborze można spędzić aż tyle czasu. Buty powinny spełniać kilka wymogów, czyli między innymi muszą być wygodne, dobre jakościowe, dopasowane do okazji, a także stylowe. Jednak nie tylko panie muszą zadbać o to, aby ich buty były jak najlepiej dopasowane, ponieważ o ile kiedyś nie trzeba było zwracać na to uwagi, to aktualnie również panowie muszą dbać o swój styl.

Pokazanie się w innym obuwiu, które nie będzie spełniało, chociażby tych kilku kryteriów, nie będzie dobrym pomysłem. Oczywiście różni ludzie mogą różnie oceniać, lecz każda kobieta i każdy mężczyzna przede wszystkim musi się czuć dobrze w swojej kreacji, a więc nie warto zwracać uwagi, na każdą uwagę, jaką się napotka.

Jeśli chodzi o kolorystykę butów, to najlepiej jest pozostać przy tradycyjnych kolorach, to znaczy przy czerni, czerwieni, granacie i ewentualnie można także skusić się na buty grafitowe. Jednak zapewne i tak na sylwestrze będą królowały buty czarne i czerwone. Nie trzeba jednak bać się nieco odważniejszej kolorystyki, która również może oszałamiać. Buty mogą także posiadać wiele dodatków. Nie trzeb sztywno trzymać się prostoty. Buty mogą być matowe, połyskliwe, brokatowe, a także mogą mieć wiele innych ozdobników, których wybór tak naprawdę zależy od osoby, która będzie je nosiła. 
Wiadomo jednak, że lepiej będzie, gdy panowie pozostaną przy prostocie. Jednak za to wśród panów stają się coraz modniejsze różnokolorowe skarpetki w różne szalone wzory i może właśnie je warto wybrać, jako ciekawy dodatek do butów.

Buty na sylwestra o rożnych krojach

Wygląd buta i jego charakterystyka może być różna, w zależności od okazji. Dlatego w zależności od tego, gdzie dana osoba będzie się wybierała, może zdecydować się na zupełnie inne buty. Jednak należy pamiętać, aby z tym zbytnio nie przesadzać, ponieważ fakt pozostania w domu, nie zwalnia z obowiązku wyglądania przy gościach jak najlepiej. Nawet podczas domówki, lepiej jest uniknąć zakładania kapci.

Już w przypadku wcześniej wspomnianej domówki warto zaopatrzyć się w jak najwygodniejsze buty, które przede wszystkim nie będą uciskały podczas długiej posiadówki. Jednak nigdy nie wiadomo, kiedy komuś zachce się tańczyć, dlatego również na domówce warto mieć wygodne obuwie do tańczenia. Spośród płaskich butów, można zdecydować się na oksfordki, jednak odpowiednie tu także będą buty na koturnie.

Jeśli impreza przeniesie się na dwór lub będzie odbywała się na jakimś koncercie, to prócz wyglądu i wygody butów, warto zwrócić uwagę na fakt, czy na pewno są one ocieplane, ponieważ nawet dla szałowego wyglądu, nie warto ryzykować przeziębienia. Buty na sylwestra 2017, jak i na każdy poprzedni sylwester organizowany na świeżym powietrzu, muszą być odpowiednio zbudowane. Najlepszym rozwiązaniem w tym wypadku będą kozaki. Mogą być zarówno takie na szpilce, koturnie, jak i na płaskiej podeszwie. Tego akurat nie będzie aż tak bardzo widać w miejscu, gdzie będzie bardzo duże skupisko ludzi.

Jednym z ostatnich możliwych miejsc, gdzie można się udać na sylwestra, prócz domówki i koncertu, będzie jakiś bal, impreza na sali i tym podobne. W takim wypadku kobieta nie może odpuścić sobie okazji, aby wyglądać jak najlepiej i aby zachwycić wszystkich swoją kreacją. Na takich imprezach zazwyczaj bardzo dużo się tańczy, więc ważne jest, aby kobieta w butach czuła się pewnie i wygodnie. Jednak oczywiście będzie tak tylko, jeśli już kiedyś miała kontakt z butami na szpilce lub koturnami, ponieważ to jest wiadome, że nikt od razu się nie nauczy chodzić w takich butach.

Szpilki mogą wyglądać bardzo seksownie, lecz warto zapamiętać sobie, aby postarać się, chociażby o trochę zabudowane noski. Nigdy nie wiadomo, jaki tłum będzie na parkiecie i czy czasem nie będzie sposobności narażenia się do podeptania. Buty powinny podkreślać figurę kobiety, a także pasować przede wszystkim do jej torebki.
We wszystkich wyżej wymienionych sytuacjach, panowie są w o wiele lepszej sytuacji. Tutaj nie ma nad czym się zbyt długo zastanawiać. Najlepiej jest się po prostu zdecydować na stylowe półbuty, które idealnie pasują do praktycznie każdego stroju i w większości wypadków są bardzo wygodne, a wygodne buty na sylwestra to podstawa.

Czas się bawić

Jeśli już cały strój jest wybrany i kreacja została dobrze skompletowana, to wystarczy już tylko wyczekiwać na ten wspaniały dzień. Każda kobieta i każdy mężczyzna chce w nim wyglądać wyjątkowo, ponieważ zazwyczaj poddany jest ocenie wielu osób. Jednak nie powinno się z niczym przesadzać i trzeba pamiętać, że mimo pięknego wyglądu, nie warto rezygnować z przede wszystkim wygody. Buty mogą wyglądać przepięknie, ale gdy tylko będą obcierały, to należy natychmiast z nich zrezygnować. Kilka godzin tańczenia w takich butach, to narażanie się na ostre bóle i krwawienie.

Dobra zabawa, wspaniali przyjaciele i przepyszne jedzenie już tylko czekają na każdego z nas. Ten jedyny dzień do roku powinien być wyjątkowy i wszyscy powinny czuć się i wyglądać wyjątkowo. Może właśnie dobrze dobrana kreacja i wiele pochwał, będzie zwiastunem kolejnego bardzo szczęśliwego nowego roku, na który tak każdy właśnie wyczekuje.

Przeczytaj również