Data publikacji:

Kit Harrington i Rose Leslie czyli Jon Snow i Ygritte wezmą ślub!

Fani serialu „Gra o tron” doskonale znają perypetie Jona Snowa i Ygritte i kibicowali temu związkowi. Prawdziwa burza opanowała internetowe fora i portale, gdy okazało się, że para jest razem również w prawdziwym życiu! Kit Harrington i Rose Leslie niedawno oficjalnie potwierdzili pogłoski o zaręczynach.
(zdjęcie: Jeff Spicer / Getty Images)

Kit Harrington – Jon Snow zauroczony w Ygritte

Dwójka aktorów bardzo długo ukrywała przed mediami swój związek. Według nieoficjalnych wiadomości są razem już od 2012! Para najprawdopodobniej poznała się na planie zdjęciowym podczas kręcenia ujęć do drugiego sezonu „Gry o tron” i wpadli sobie w oko tak samo, jak postacie które odgrywają. 

Serialowa Ygritte przez długi czas flirtowała w bardzo specyficzny sposób z Jonem Snowem. W końcu doszło do miłosnego uniesienia pomiędzy dwiema postaciami, a widzowie pokochali ich związek. Okazuje sie, że zaiskrzyło nie tylko na ekranie.
Jeżeli wierzyć nieoficjalnym informacjom, to już wtedy Kit Harrington zabiegał o względy Rose Leslie również poza kamerą. Po raz pierwszy ta dwójka razem została sfotografowana poza planem zdjęciowym „Gry o tron” już w 2012, ale ani Kit, ani Leslie nie przyznali się oficjalnie do związku.

Cztery lata od pierwszego zdjęcia

Pierwsze wspólne zdjęcie Kita Harringtona i Rose Leslie przedostało się do prasy w 2012. Polskie i zagraniczne media zaszumiały i wszyscy próbowali dociec, czy Jon Snow rzeczywiście jest z Ygritte.

Ani Kit Harrington, ani Rose Leslie nie wypowiedzieli się wtedy oficjalnie o ich związku zostawiając dziennikarzy i fanów w niepewności.

Dopiero cztery lata później dwójka zaczęła pojawiać się oficjalnie razem na różnych premierach, spotkaniach i innych wydarzeniach i oczywiste stało się to, co większość fanów przewidywała już od jakiegoś czasu. Kit Harrington, Jon Snow, w końcu zdobył Ygritte i mogą być razem już bez żadnych przeszkód!
(zdjęcie: Anthony Harvey / Getty Images)

Kiedy ślub?

Kilka dni temu internet obiegła informacja o tym, jakoby Kit Harrington i Rose Leslie byli zaręczeni. Nie była to jednak oficjalna wiadomość, któremuś z innych serwisów internetowych udało się dotrzeć do bliskiego znajomego Kita Harringtona, który zdradził tę wiadomość. Informacja rozprzestrzeniła się w bardzo szybkim tempie, jednak nie chcieliśmy rzucać słów na wiatr i poczekać, aż sami zainteresowani wypowiedzą się na ten temat.

Jeżeli zawsze kibicowaliście Jonowi i Ygritte to mamy świętną wiadomość! Kit Harrington oświadczył się Rose. Jedna z ulubionych par Westeros weźmie ślub! Czyż to nie wspaniałe wieści?

Zapewne wiele pań zakochanych w Kicie nie będzie zadowolona z tego faktu, że ten mężczyzna już całkiem wylądował poza ich zasięgiem. Podobnie panowie, którym brakowało Ygritte w serialu. Niestety! Pozostaje tylko cieszyć się szczęściem dwójki aktorów.

Para przekazała wieści o oświadczynach w bardzo nietypowym stylu. Fani i dalsi znajomi dowiedzieli się o wszystkim z... ogłoszenia w gazecie! Kit Harrington oraz Rose Leslie wykupili małe pole reklamowe w „Times of London”. Pełna treść ogłoszenia brzmiała następująco:

“Pan K. C. Harrionton oraz Pani R. E. Leslie. Ogłaszamy zaręczyny pomiędzy Kitem, młodszym synem Davida i Deborah Harrington z Worcestshire, oraz Rose, drugą córką Sebastiana i Candy Leslie z Aberdeenshire”. Czyż to nie wspaniały pomysł na ogłoszenie zaręczyn?

Kit Harrington i Rose Leslie w końcu postanowili zformalizować swój związek i życzymy parze z całego serca powodzenia i wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Nie wiadomo jak na razie kiedy i gdzie dojdzie do ślubu szczęśliwej dwójki. Ani Rose Leslie, ani Kit Harrington nie wypowiedzieli się jeszcze w tej sprawie, a więc czekamy na dalsze wieści z niecierpliwością.
(zdjęcie: PA Wire)

Co z Daenerys?

Fani, którzy śledzą serial „Gra o tron” z pewnością widzieli już sceny, w których do miłosnych uniesień doszło pomiędzy Kitem Harringtonem (Jonem Snowem) i Emilią Clarke (Daenerys Targaryen). Nowa gorąca para z Westeros pojawiła się w erotycznej scenie tuż pod koniec ostatniego odcinka sezonu 7. Zbliżenie zostało poprzedzone kilkoma scenami mocno naładowanymi pożądliwymi spojrzeniami i kilkoma dialogami, które zwiastowały, że coś jest na rzeczy.

Sami zainteresowani zachowują się bardzo profesjonalnie. Kit Harrington oraz Emilia Clarke są aktorami, co oznacza, że w ich karierze dochodzi czasami do takich scen i poza kamerą pozostają w koleżeńskich stosunkach. Tylko Ygritte miała szczęście z Jonem Snowem poza planem zdjęciowym.

Sam Kit wypowiedział się już w kilku wywiadach na temat sceny z Daenerys. Twierdzi on, że zarówno dla niego, jak i Emilii ta scena była dosyć niezręczna, gdyż wiedzieli oni (tak samo jak widzowie przed telewizorami), że postaci, które odgrywają są spokrewnieni! Tak jest, Jon Snow również wywodzi się z rodu Targaryenów, jednak wiedzą o tym jedynie nieliczni (przynajmniej w serialu). Podobne problemy napotkali Lena Headey i Nicolaj Coster-Waldau (Cersei i Jamie Lannister).

Fani Kita Harringtona i Rose Leslie jako pary nie mają się zatem czego obawiać! Oby tylko Kit Harrington – Jon Snow – kochał Rose tak samo jak odgrywana przez niego postać kochała Ygritte.
Tekst: Jakub Spiryn

Przeczytaj również