Data publikacji:

Klasyki z PS2 będą dostępne na PS4! 


Brak kompatybliności wstecznej w Playstation 4 sprawia, że gracze nie mogą powrócić do wielu kultowych tytułów, które były przygotowane na poprzednie generacje konsoli Sony. Naughty Dog obiecało, że jeszcze w tym roku na PS4 pojawią się takie klasyki jak Jak and Daxter czy Jak II. Wszystkie gry będą dostępne w jakości HD. Szykuje się powrót do korzeni! 
Autor: PlayStation / źródło: youtube.com

Szykuje się powrót do przeszłości 


Jak and Daxter: The Precursor’s Legacy to zabawna gra zręcznościowa, w której mamy za zadanie pokonywać poszczególne poziomy. Swój debiut miała w grudniu 2001 roku na konsoli PS2 i szybko stała się prawdziwym hitem. Jak i Daxter przemierzają starożytny świat i odkrywają zagadki jakie na nich czekają. Ten tytuł w zremasterowanej wersji będzie na pewno powrotem do historii i młodzieńczych lat. Dla tych co nie mieli okazji zagrać w Jaka, będzie to znakomita okazja do poznania tej świetnej gry. 

Naughty Dog nie udostępni tylko jednego tytułu. W Playstation Store będzie można znaleźć drugą i trzecią część Jaka. Bardzo interesująco zapowiada się Jak X: Combat Racing. Wyścigówka z 2005 roku polega na kierowaniu samochodem Buggy. W czasie rozgrywki będzie trzeba zmierzyć się nie tylko z przeciwnikami, ale również z przeszkodami jakie czekają na drodze. Combat Racing można przechodzić z przyjaciółmi, a to za sprawą funkcji dzielonego ekranu. Ta prosta gra może być smakowitym kąskiem dla wielu osób. 
Źródło: blog.eu.playstation.com

Na gry trzeba będzie poczekać  


Niestety wspomniane gry, póki co nie są dostępne do pobrania. Naughty Dog zapewnia, że wszystkie tytuły trafią do Playstation Store jeszcze w tym roku. Na razie nie wiadomo ile będzie trzeba za nie zapłacić. To co wiemy na pewno, to że wszystkie gry zostaną wydane w rozdzielczości 1080p, każda z nich będzie także wspierać trofea i grę online. 

Jak wam podoba się ta wiadomość? My już nie możemy się doczekać, żeby zagrać chociaż w jeden z tych kultowych tytułów! 
Autor: Bartłomiej Mazurek

Gry PlayStation 4