Data publikacji:

Kuba Klawiter i Ceneo.pl. Relacja z targów MWC 2018 w Barcelonie [wideo]

Wspólnie z Kubą Klawiterem oprowadzamy po targach MWC 2018 w Barcelonie. Zobacz nowy materiał wideo i poznaj najciekawsze sprzętowe nowości.  
GSMA Mobile World Congress w Barcelonie, czyli w skrócie MWC to coroczne światowe targi telekomunikacyjne. To chyba najbardziej znana i rozpoznawalna impreza tego typu na świecie, na którą czekają fani smartfonów i gadżetów z całego świata. Nie bez powodu - co roku najwięksi producenci sprzętu mobilnego prezentują tam swoje nowości, w tym najważniejsze, flagowe smartfony. W 2018 nie było inaczej. Gwiazdą targów MWC 2018 jest oczywiście Samsung Galaxy S9 i S9 Plus, ale ciekawymi nowościami są także Sony Xperia XZ2, Nokia 8 Sirocco, Nokia 7 Plus, LG V30S. Czarnym koniem może okazać się z kolei Asus ZenFone 5.

#1: laptop Huawei, nowy smartfon Sony i internet na światło

Ale targi MWC 2018 w Barcelonie to nie tylko smartfony. Na przeróżnych stoiskach swoje ciekawe produkty, często zupełnie nie znane w Polsce, prezentują firmy z wielu zakątków świata. O tych wszystkich najciekawszych nowościach opowiada Kuba Klawiter który wybrał się do Barcelony, dzięki wsparciu Ceneo.pl. Zobaczcie jego świetną relację!

#2: Zenfone 5, nic od Xiaomi, Nokia 8 i banany

Co ciekawe największe zainteresowanie wśród naszych czytelników wzbudziły nowe smartfony Asus Zenfone 5 oraz nowości marki Nokia. To właśnie te produkty są gwiazdami drugiej części relacji Kuby Klawitera, którą możesz obejrzeć poniżej. 

#3: Elastyczne baterie, tanie smartfony i opaska dla niedosłyszących

Nowy głośnik tłumaczący w czasie rzeczywistym, elastyczne baterie do smartfonów, ale też kamera sferyczna z bolidów F1, smartfon, którym nagrywa w podczerwieni oraz opaska dla niesłyszących. Trzecia i ostatnia część relacji z targów MWC 2018 już jest!