Data publikacji:

Najcięższy wybór każdej dziewczyny – prezent dla niego

Drogie dziewczyny! Absolutnie nie chcemy Was pospieszać, ale pragniemy przypomnieć, że został już niecały miesiąc do Dnia Chłopaka! A niestety, wiemy jak ciężko jest zdecydować się na jakikolwiek prezent z okazji tego Święta, dlatego aby dać Wam trochę czasu na przetrawienie pomysłu, wspominamy o tym już dziś. Prezent dla chłopaka często łączy się z ogromną burzą mózgów, najbliższej mu dziewczyny. W związku z tym mamy dla Was kilka pomysłów na prezenty dla niego. 

Kosmetyki na prezent? Czemu nie?

Kosmetyki jako prezent dla chłopaka mogą być dwojako odbierane. Jeśli kupimy mu na przykład droższe mydło do kąpieli spotykane w wielu drogeriach, solenizant może ten podarunek odebrać jako insynuacja do jego higieny osobistej – jakoby była ona wątpliwa. Taka sama sytuacja może mieć miejsce w przypadku perfum, co więcej zapach, który podoba się nam – prezentującym, może mieć całkiem inny oddźwięk dla obdarowywanego.  Ale jest na to pewien sposób! Jeśli zaakcentujemy, że: „To nie są zwykłe kosmetyki, tylko takie z górnej półki, a na dodatek są to kosmetyki naturalne, nie zawierające chemicznych substancji, które mogą negatywnie oddziaływać na skórę” to taki prezent brzmi już zupełnie inaczej. A  o tym dlaczego warto stosować kosmetyki naturalne, chyba nie trzeba pisać - tym bardziej są rewelacyjnym pomysłem na prezent dla niego.

Męskie akcesoria

Może to i proste i nie potrzebne na co dzień, ale z mężczyznami jest jak z kobietami: szafa pełna ubrań, a jak przychodzi co do czego to nie ma co na siebie włożyć! Więc czemu z okazji takiego skromnego święta jakim jest dzień chłopaka nie zafundować mu męskich akcesoriów? Nie zawsze prezent dla chłopaka musi być wyszukany i kosztować milionów monet, czasem warto pójść w stronę przystępnej ceny, wyjątkowości produktu i przede wszystkim przydatności.

Stąd nasza propozycja: modne w ostatnim czasie stały się na powrót muszki, które były przez jakiś czas niedoceniane przez panów. Nie wiadomo czy straciły one na znaczeniu przez popularność krawatów, czy może sami Panowie lepiej czuli się w zwisach, ale na szczęście moda nareszcie powróciła na właściwe tory. Bo jednak facet w muszce ma to coś, a i cała twarz wygląda dużo lepiej. Wraz z powrotem muszek pojawiło się mnóstwo kolorów, wzorów i nowości! Kiedyś prawdopodobnie nikt by nie pomyślał, że można pod szyją nosić drewnianą muszkę. A obecnie są dostępne w różnych wzorach i kolorach. I w dodatku na modelu, prezentują się całkiem nieźle.
Ale nie tylko muszki wchodzą w grę, mówiąc o akcesoriach. Wśród pomysłów na prezent dla niego, znajdą się również męska biżuteria – tak, dobrze czytacie – oraz to bez czego mężczyzna obejść się nie może, czyli piękny skórzany portfel. O skórzanej galanterii, o tym dlaczego tak bardzo kochamy skórzane rzeczy i jak żmudna praca za nią stoi pisaliśmy tutaj. Jeśli chodzi o męską biżuterię, nie tylko musi ona oznaczać spinki do mankietów – chociaż na rynku pojawiają się co raz to oryginalniejsze egzemplarze tychże elementów. Drogie Panie, Wasi mężczyźni mogą nie być do tego przekonani, ale zapewniam Was, że rząd czarnych, drewnianych paciorków opadających na silny, męski nadgarstek wygląda naprawdę… wow!

Gadżety 

Koszulka z napisem: „Masz rację Kochanie” to dosyć żartobliwy pomysł na prezent dla chłopaka, ale również bardzo dobre przypomnienie, podczas waszych cichych dni. Jednak jeśli chcecie swojemu mężczyźnie zafundować coś z górnej półki, zamiast skromnego upominku polecam rozejrzeć się w tematyce gier, sportu, elektronicznego sprzętu, muzyki lub wszystkiego innego czym Wasz chłopak może się interesować. A może potrzebna jest mu nutka adrenaliny, a jego marzeniem jest skok ze spadochronem? Taka atrakcja to dużo większy koszt i nie ma pewności, że mu się spodoba, dlatego może na początek lepiej  było by gdyby spróbował swoich sił w tunelu aerodynamicznym

Twój chłopak interesuje się sportem, ćwiczy, a może jest zapalonym kibicem? Kup mu gadżet, który umożliwi mu dalszy rozwój w tym kierunku. Wybór jest ogromny, od sprzętu do ćwiczeń w domu, poprzez książki różnych trenerów, po gadżety ulubionej drużyny piłkarskiej. Jeśli jest fanem muzyki, może przyda mu się przenośny głośnik lub nowe słuchawki?

Wybór prezentu dla niego wcale nie musi się okazać ciężką rzeczą, jeśli wiesz gdzie szukać. Są jednak mężczyźni, którzy dostali już wszystko czego by chcieli, w takiej sytuacji warto uciec się do powyższych pomysłów na prezent dla chłopaka, by uniknąć problemu w wyborze. Dziewczyny, powodzenia! 


Autor: Marta Nowak