Data publikacji:

Najlepsze akcesoria do nowego Samsunga Galaxy S9 - TOP10 

Najnowszy Samsung Galaxy S9 i S9 Plus jest już dostępny w sprzedaży. Sprawdź, jakie akcesoria będą najlepszym wyborem do twojego nowego urządzenia. 

Samsung Dex Pad 

Samsung DeX Pad to jedno z najbardziej użytecznych akcesoriów do nowych smartfonów. Dzięki temu niewielkiemu urządzeniu można wykorzystać pełny potencjał podzespołów Galaxy S9 i S9 Plus . Telefon za jego pomocą może współpracować z zewnętrznym monitorem za pomocą wejścia HDMI. DeX Pad umożliwia korzystanie z urządzenia jak z normalnego komputera.

System Android 8.0 zostanie dostosowany do dużego ekranu i umożliwi wykorzystywanie wielu zadań. Co ciekawe, w nowej wersji nowy telefon jest umieszczony płasko, co pozwala na wykorzystanie go jak touchpada. Do dyspozycji są również dwa wejścia USB do podłączenia myszki lub klawiatury. 

Etui Silikonowe 

Piękna obudowa Samsunga Galaxy S9 jest wykonana ze szkła, co powoduje, że może się łatwo palcować. Aby tego uniknąć warto wybrać niezwykle cienkie etui silikonowe. Niewielkie wymiary sprawiają, że smartfon nie jest większy, ani cięższy. Plusem jest spory wybór różnych wersji kolorystycznych, które można idealnie dopasować do własnych upodobań. 

Hyperknit Cover 

Do wykonania tego etui Samsung użył tego samego materiału, co w przypadku obuwia sportowego. Dzięki temu obudowa odpowiednio chroni telefon, ale nie zwiększa jego gabarytów. Hyperknit Cover świetnie leży w dłoni, dzięki temu urządzenie nie wypadnie przypadkowo. 

Protective standing cover 

Nowe Samsungi S9 są wyposażone w świetne bezramkowe ekrany i obudowę wykonaną z aluminium oraz szkła. Niestety podczas upadku urządzenia nie mają większych szans i mogą zostać poważnie uszkodzone. Doskonałą ochroną, która odpowiednio zabezpieczy nowy telefon jest standing cover. Obudowa jest wykonana z wytrzymałego materiału zgodnego ze standardami wojskowymi. Ciekawym rozwiązaniem jest ruchoma nóżka umożliwiająca podparcie telefonu do oglądania filmów. 

Led View Cover 

Bardzo ciekawe etui Samsunga, które ma wbudowany wyświetlacz LED. Takie rozwiązanie pozwala na podejrzenie godziny, bez konieczności otwierania klapki. View Cover można także wykorzystać jako podstawkę pod urządzenie. To etui chroni bardzo dobrze wszystkie elementy nowego telefonu. 

Clear View Standing Cover 

To jeden z ciekawszych pokrowców przeznaczony do Samsunga Galaxy S9 i S9 Plus. Przezroczysta klapka pozwala na wykorzystanie funkcji Always On Display, która umożliwia podejrzenie godziny, czy pogody bez włączania ekranu smartfona. Dodatkową zaletą jest możliwość zrobienia z etui podstawki do przeglądania internetu czy oglądania filmów. Trzy dostępne wersje kolorystyczne na pewno idealnie się dopasują do telefonu. 

Samsung Alcantara Cover 

Na pierwszy rzut oka mogłaby się wydawać, że to zwykłe, niczym nie wyróżniające się etui. Jednak pozory mylą bo zastosowany materiał Alcantara charakteryzuje się znakomitymi właściwościami ochronnymi. Przyjemny w dotyku materiał powoduje także, że chwyt telefonu jest pewny. Smartfony Galaxy S9 i S9 Plus w takiej szacie prezentują się naprawdę doskonale. 

Samsung Wireless Charger

Smartfony Samsunga mogą być ładowane bezprzewodowo. Nowy model pełni nie tylko rolę ładowarki, ale również podstawki. Telefon umieszczony jest pod odpowiednim kątem, dlatego można z niego korzystać bez najmniejszego kłopotu. Takie akcesorium doskonale sprawdzi się na biurku, gdzie będziesz mógł w każdej chwili wykonać połączenie, napisać wiadomość czy obejrzeć materiały wideo. Gdy odejdziesz od swojego stanowiska urządzenie będzie naładowane. Ładowarka indukcyjna występuje w dwóch wersjach kolorystycznych. 

Szkło hartowane 3MK

Ekran Infinity Display w Samsungu Galaxy S9 i S9 Plus jest nieco bardziej zaokrąglony na rogach od swojego poprzednika. Takie zabieg wpływa na estetykę, ale również nieco utrudnia zastosowanie szkła hartowanego. Producent 3MK jako jeden z niewielu stworzył szkło, które niemal idealnie dopasowuje się do powierzchni ekranu. Jednolita struktura dobrze zabezpiecza smartfony Samsunga i odpowiednio odwzorowuje barwy. Nowy system montażu folii bez użycia płynu jest bardzo prosty i praktycznie każdy samodzielnie sobie z tym poradzi. Jeśli szukasz najwyższej ochrony i idealnego dopasowania, to ten model jest świetny. 

Powerbank Samsung 5100 mAh

Mimo bardzo dobrej baterii w Samsungu Galaxy S9 i S9 Plus, czasami dodatkowa energia jest po prostu konieczna. W codziennym biegu czy w podróży nie ma możliwości wygodnego sięgnięcia po ładowarkę indukcyjną lub klasyczną. Dlatego idealnym wyborem jest powerbank dedykowany do nowych telefonów. Pojemność 5100 mAh umożliwia naładowanie smartfona do pełna przynajmniej raz. Kompaktowe wymiary i dodatkowy uchwyt powodują, że można go schować bez problemu do przegrody plecaka czy damskiej torebki.  

Autor: Bartłomiej Mazurek 

Przeczytaj również