Data publikacji:

Najlepsze aplikacje na PS4 


Konsola PS4 to przede wszystkim znakomite urządzenie do grania. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że potencjał produktu Sony jest znacznie większy. Specjalnie dla was przygotowaliśmy zestawienie najlepszych aplikacji, które można używać na konsoli PS4. 

Netflix 


Jeśli lubicie oglądać dobre filmy i seriale, to Netflix jest pozycją obowiązkową. Posiadacze aktywnej subskrypcji mogą zalogować się na swoim PS4 i normalnie korzystać ze wszystkich funkcji jakie oferuje Netflix. Wszyscy, którzy dopiero chcą zasmakować dobrego kina, mogą skorzystać z darmowego dostępu na 30 dni. 

źródło: playstation.com 

Spotify 


Największy na świecie serwis muzyczny wszedł we współpracę z Sony. Spotify na PS4 jest darmowe, jednak trzeba liczyć się z reklamami. Za 19,99 zł miesięcznie możecie słuchać muzyki bez ograniczeń. Spotify umożliwia słuchanie utworów i jednoczesne granie. Zdecydowanie to jedna z najlepszych aplikacji na konsolę PS4. Muzyką możecie także sterować z poziomu swojego smartfona, co jest kolejną świetną funkcją aplikacji. 

źródło: playstation.com

TVN Player 


Konsola PS4 to przede wszystkim gry, ale nie zapominajmy o multimediach. Fani polskich filmów i seriali powinni skorzystać z oferty TVN Player. Dostęp do większości materiałów jest tam darmowy. Najnowsze hity kinowe można zakupić za około 10 złotych, więc z poziomu PS4 otrzymujecie dostęp do pokaźnej biblioteki filmów. 

źródło: playstation.com 

Share Factory 


Jak wiadomo, konsola PS4 pozwala na nagrywanie filmów z rozgrywki i robienie zdjęć. Wszystkie materiały można z łatwością obrobić, a to za sprawą Share Factory. Prosta aplikacja daje ogromne możliwości edycji, zupełnie jak w wersjach edytorów na komputery. Po skończeniu swojej pracy i dodaniu odpowiedniej oprawy muzycznej jak i graficznej, całą produkcję można udostępnić jednym kliknięciem. 

źródło: playstation.com 

Youtube 


Wśród najlepszych aplikacji nie mogło zabraknąć Youtube. Wersja na konsolę PS4 wygląda nieco inaczej od wersji komputerowej. Przełączanie się pomiędzy filmami za pomocą pada nie jest najwygodniejsze, dlatego mamy dla was lepsze rozwiązanie. Łącząc się ze swoim smartfonem lub tabletem możecie wybrać interesujące was filmy i odtworzyć je bezpośrednio na konsoli. Proste, prawda? Youtube na PS4 przydaje się w wielu sytuacjach, a w szczególności na imprezach. 

źródło: playstation.com
Aplikacje na PS4 to bardzo duże udogodnienie dla jej posiadaczy. Jeśli jesteście ciekawi jakie gry za darmo można pobrać na PS4 w lipcu to koniecznie przeczytajcie nasz artykuł.

Autor: Bartłomiej Mazurek