Data publikacji:

„Nakręca mnie Ceneo”, czyli rowerowe wyzwanie z nagrodami


Wsiadaj na rower, rób zdjęcia swoich ulubionych miejsc, publikuj je w mediach społecznościowych i walcz o nagrody! Ceneo.pl zaprasza do udziału w I edycji konkursu fotograficznego pod nazwą „Nakręca mnie Ceneo”. Zdjęcia można nadsyłać przez cały maj. Na zwycięzców czekają smartfon, modne aparaty fotograficzne i czytniki ebooków. 
Serwis zdecydował się zorganizować konkurs, żeby zachęcić Polaków do aktywnego wypoczynku. Wybór rowerów nie był jednak przypadkowy.

– Jazda na rowerze z każdym rokiem cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. W poprzednich latach w maju wielu rowerzystów rywalizowało ze sobą w ramach Europejskiego Wyzwania Rowerowego, którego w tym roku nie ma. Chcemy, by nasz konkurs wpisał się na stałe do kalendarza rowerzystów i stał się nie tylko fotograficzną rywalizacją, ale też dostarczył im dużo radości i zabawy z jazdy na rowerze – wyjaśnia Tomasz Jankowski PR Manager Ceneo.pl.

Jak wziąć udział w konkursie Nakręca mnie Ceneo?


Udział w konkursie fotograficznym „Nakręca mnie Ceneo” jest niezwykle prosty. Wystarczy wykonać zdjęcie dowolnym urządzeniem i opublikować je w mediach społecznościowych. Co ważne: zdjęcie musi zostać opublikowane w dniach od 1 do 31 maja tego roku i trzeba je oznaczyć poprawnie hasztagiem #nakrecamnieceneo.

 - Nieważne, czy dojeżdżasz do pracy, wyjeżdżasz na piknik za miasto, czy organizujesz wycieczkę rowerową. Zrób zdjęcie i opublikuj je na Facebooku, Instagramie lub Twitterze. W ten sposób w maju powstanie galeria rowerzystów, których nakręca Ceneo.pl – wyjaśnia Mariusz Kruczek Social Media Leader Ceneo.pl, który czuwa nad poprawnym przebiegiem konkursu fotograficznego.

Zwycięzców wybiorą użytkownicy Ceneo.pl na Facebooku


Autorzy zdjęć, zanim powalczą o główną nagrodę w finałowym głosowaniu, przejdą jeszcze eliminacje. Fotografie zgłoszone do konkursu trafią pod obrady konkursowego jury, które będzie składać się z przedstawicieli serwisu Ceneo.pl i magazynu rowerowego bikeBoard, który jest partnerem medialnym konkursu fotograficznego. To oni wskażą 30 zdjęć, które od 5 do 10 czerwca br. powalczą w finale o głosy użytkowników Ceneo.pl oddawane za pomocą reakcji w serwisie Facebook.

Ogłoszenie wyników i publikacja zwycięskich fotografii nastąpi 12 czerwca 2018 r.

Zgodnie z regulaminem, w konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Szczegóły akcji, regulamin konkursu i zdjęcia nagród znajdziesz na stronie: https://www.ceneo.pl/wydarzenia/nakrecamnieceneo

Autor: Janek