Data publikacji:

Nowy Fujifilm Mini 9 to idealny aparat dla fanów selfie 


Fuji zaprezentowało właśnie najnowszą wersję kompaktowego aparatu, który drukuje zdjęcia natychmiast po ich wykonaniu. Aparat zyskał dwie nowe funkcje, które szczególnie przypadną do gustu miłośnikom robienia selfie. Nowy kompakt bez wątpienia może stać się prawdziwym hitem dla miłośników mobilnej fotografii. 

Autor: Fujifilm/ źródło: youtube.com

Sprawdzony kompakt został ulepszony


Aparaty Instax pokochały miliony osób na całym świecie. Możliwość wykonania ładnych zdjęć i ich natychmiastowego wydrukowania to świetna opcja na uwiecznienie wielu momentów z życia. Teraz robienie mobilnych zdjęć będzie jeszcze łatwiejsze, bo Fujifilm pokazało nowy model Instax mini 9. 
   
Kompaktowy aparat waży jedyne 307 gram i jest w stanie wydrukować zdjęcia o rozmiarach 62 x 46 mm. Popularny aparat po raz pierwszy otrzymał lusterko, które ułatwia robienie selfie. Taka prosta rzecz, a cieszy! Ważną zmianą, która dotknęła nowy model Instaxa jest odległość ostrzenia. Teraz aparat może złapać ostrość od 35 cm, co jest wynikiem bardzo dobrym i pozwala uchwycić obiekty zdecydowanie bliżej. 
Autor: Fujifilm/ źródło: youtube.com
Sama obsługa aparatu nie uległa zmianie i wystarczy go włączyć i poczekać, aż ustawi on idealną ekspozycję. Szybkość migawki na 1/60 sekundy została naprawiona i teraz idealnie synchronizuje się ona z błyskiem lampy. Zdjęcia są drukowane niemal natychmiast. 

Instax Mini 9 będzie dostępny w 5 wersjach kolorystycznych. Niestety na razie producent nie podał jego ceny. Nowy mini aparat zapowiada się na bardzo kompaktowe i podręczne urządzenie. A wam jak się podoba?
Autor: Bartłomiej Mazurek

Aparaty analogowe

Fujifilm Instax Mini 9 Ice jasnoniebieski

od 261,00
Fujifilm Instax Mini 9 Ice jasnoniebieski
Opinia od keylime2018-04-25 Mogę ten aparat określić jako uroczy gadżet. Robienie nim zdjęć jest dobrą zabawą i wszyscy moi znajomi, którzy stykają się z fotografią natychmiastową, są zachwyceni. Sam aparat nie jest drogi, ale wkłady do niego już tak - w przeliczeniu jedno malutkie zdjęcie kosztuje około 3 zł. Aparat jest ładny i uroczy, ale obudowa nie sprawia wrażenia...

FujiFilm Instax Square SQ6 złoty

od 499,00
FujiFilm Instax Square SQ6 złoty
Opinia od Shivren2019-01-07 Bardzo łatwy w obsłudze, poręczny. Bardzo dobry produkt dla osób mających sentymentem do bardziej klasycznych technologii.

Fujifilm Instax Mini 9 Smoky biały

od 261,00
Fujifilm Instax Mini 9 Smoky biały
Opinia od BZ2019-02-07 Bardzo dobre urządzenie do szybkich zdjęć, dosyć kompaktowe wymiary i solidna konstrukcja, kasety z wkładami trochę drogie

Fujifilm Instax Mini 9 Flamingo różowy

od 249,00
Fujifilm Instax Mini 9 Flamingo różowy
Opinia od Użytkownik Ceneo2018-06-02 Zabawka służąca do robienia zdjęć typu polaroid - instant. Jakość zdjęć dobra. pamiętać należy, że przy tym formacie zobaczymy tylko to, co jest na pierwszym planie. Albo małe widoczki. Fajne uzupełnienie do kompaktowej cyfrówki ;)

Fujifilm Instax Wide 300 czarny

od 399,00
Fujifilm Instax Wide 300 czarny
Opinia od online zakupoholik2016-01-12 spelnil moje oczekiwania, ale jest kilka aspektow, ktore mozna jeszcze poprawic

Fujifilm Instax Mini 90 Neo Classic czarny

od 458,41
Fujifilm Instax Mini 90 Neo Classic czarny
Opinia od Piotrek2015-10-06 Bardzo dobry aparat, polecam dla każdego miłośnika fotografii natychmiastowej. Posiada o wiele więcej funkcji niż jego poprzednicy.

Warto przeczytać