Data modyfikacji:

Nowy Fujifilm Mini 9 to idealny aparat dla fanów selfie 


Fuji zaprezentowało właśnie najnowszą wersję kompaktowego aparatu, który drukuje zdjęcia natychmiast po ich wykonaniu. Aparat zyskał dwie nowe funkcje, które szczególnie przypadną do gustu miłośnikom robienia selfie. Nowy kompakt bez wątpienia może stać się prawdziwym hitem dla miłośników mobilnej fotografii. 

Autor: Fujifilm/ źródło: youtube.com

Sprawdzony kompakt został ulepszony


Aparaty Instax pokochały miliony osób na całym świecie. Możliwość wykonania ładnych zdjęć i ich natychmiastowego wydrukowania to świetna opcja na uwiecznienie wielu momentów z życia. Teraz robienie mobilnych zdjęć będzie jeszcze łatwiejsze, bo Fujifilm pokazało nowy model Instax mini 9. 
   
Kompaktowy aparat waży jedyne 307 gram i jest w stanie wydrukować zdjęcia o rozmiarach 62 x 46 mm. Popularny aparat po raz pierwszy otrzymał lusterko, które ułatwia robienie selfie. Taka prosta rzecz, a cieszy! Ważną zmianą, która dotknęła nowy model Instaxa jest odległość ostrzenia. Teraz aparat może złapać ostrość od 35 cm, co jest wynikiem bardzo dobrym i pozwala uchwycić obiekty zdecydowanie bliżej. 
Autor: Fujifilm/ źródło: youtube.com
Sama obsługa aparatu nie uległa zmianie i wystarczy go włączyć i poczekać, aż ustawi on idealną ekspozycję. Szybkość migawki na 1/60 sekundy została naprawiona i teraz idealnie synchronizuje się ona z błyskiem lampy. Zdjęcia są drukowane niemal natychmiast. 

Instax Mini 9 będzie dostępny w 5 wersjach kolorystycznych. Niestety na razie producent nie podał jego ceny. Nowy mini aparat zapowiada się na bardzo kompaktowe i podręczne urządzenie. A wam jak się podoba?