Data modyfikacji:

Obowiązkowy gadżet dla brodacza. Przegląd trymerów


Zadbana broda wygląda zdecydowanie lepiej niż niezadbana, ale nie każdy ma jednak czas i ochotę na wizyty u barbera. Rozwiązaniem jest trymer do brody, którym na własną rękę będziesz mógł zadbać o zarost, nadając mu odpowiedni kształt oraz długość. Zobacz, który model będzie najlepszy dla Ciebie. 

Philips OneBlade QP2520/20 – po prostu dobry sprzęt

Phillips OneBlade QP2520 to idealna propozycja dla mężczyzn ceniących dobry design, funkcjonalność oraz niewielkie rozmiary. Za sprawą tej hybrydowej maszynki możesz bez problemów przyciąć, ogolić oraz precyzyjnie wymodelować krawędzie brody, bez względu na jej długość. Wszystko za sprawą trzech nasadek oraz dwustronnego ostrza. Urządzenie jest wodoodporne oraz mawbudowany akumulator, więc podczas użytkowania nie musisz przejmować się plączącym się kablem.

Remington MB4045 – najbardziej uniwersalny

Trymer firmy Remington jest bardzo uniwersalny - poradzi sobie dosłownie z każdym rodzajem zarostu, zarówno mniejszym, delikatniejszym, jak i długą, twardą brodą wikinga. W zestawie znajdują się trzy nasadki grzebieniowe, nożyczki ze stali nierdzewnej przydatne do podcinania odstających włosków oraz solidna szczotka z włosia dzika, która bardzo dobrze sprawdza się podczas przygotowania brody do strzyżenia. Trymer gwarantuje minimalna długość równą 1.5 mm oraz maksymalną, odpowiadającą 35 mm. Z urządzenia można korzystać zarówno na kablu, jak i bezprzewodowo.

Philips Beardtrimmer Series 3000 QT4015/16

Trymery Philipsa to klasa sama w sobie, czego dowodem jest m.in. model Beardtrimmer Series 3000 QT4015/16. Akcesorium nie tylko dobrze się prezentuje, ale jest także niezwykle funkcjonalne. Tytanowe ostrza poradzą sobie z każdym rodzajem zarostu, a wydajna bateria pozwoli na 90 minut użytkowania. Maszynka ma specjalne pokrętło służące do ustawiania długości włosów – od 0,5 do 10 mm. Głowica jest zdejmowana, co ułatwia czyszczenie - wystarczy dać odpięty element pod bieżącą wodę i gotowe.

Babyliss Beard Designer – wyższa półka = najwyższa jakość

Maszynka do brody firmy Babyliss to urządzenie z najwyższej półki, zarówno pod względem jakości, jak i ceny. Jeśli jednak będziecie w stanie przeskoczyć koszt produktu, to z pewnością nie pożałujesz zakupu. Beard Designer właściwie składa się z dwóch akcesoriów – trymera z ostrzami rotacyjnymi oraz klasycznego wykorzystywanego do stylizacji zarostu. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które lubią kombinować i nie wiedzą, jaki trymer do brody wybrać. Z ofertą Babyliss problem powinien zostać rozwiązany, ponieważ składając jedno zamówienie, otrzymujemy wszystkie najważniejsze gadżety potrzebne do strzyżenia włosów na twarzy.

Braun BT5070 – Pod prysznic z nim!

Maszynka do strzyżenia brody od firmy Braun przypomina delikatnie model MB4045 wyprodukowany przez Remingtona. Tutaj również w zestawie znajdziesz dodatkowe nasadki grzebieniowe, z czego jedna z nich jest regulowana za pomocą pokrętła. Ogromnym atutem modelu BT5070 jest jego wodoodporność, co oznacza, że z trymera możesz korzystać nawet pod prysznicem, zyskując tym samym sporo cennego czasu. Urządzenie ma akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe, które wytrzymają do pięćdziesięciu minut po pełnym naładowaniu. Jest to wystarczający czas, żeby poradzić sobie z każdym rodzajem zarostu. Jeśli jednak baterii zabrakłoby mocy, zawsze możemy podpiąć sprzęt do prądu i korzystać z niego przewodowo.

Panasonic ER1611 – bez kabli, bez nerwów

Trymer do zarostu Panasonica to stosunkowo droga propozycja, ale wraz z wysoką ceną idzie porządna jakość produktu. Model ER1611 docenią mężczyźni, którzy nie lubią maszynek z przewodem i zależy im na tym, żeby urządzenie cały czas miało naładowane akumulatory. Komfort ten zapewni stacja ładująca, będąca integralnym elementem zestawu. Dzięki niej, nie tylko zadbasz o porządek wśród reszty akcesoriów dołączonych do urządzenia, ale przede wszystkim, zawsze będziesz miał pewność, że trymer do brody jest gotowy zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Produkt Panasonica nie ma dodatkowych nakładek na ostrza, ponieważ nie musi. Zamiast tego, producent zamontował na obudowie regulowane pokrętło. Od teraz, nie musisz obawiać się o zgubienie lub połamanie często niezbyt wytrzymałych nakładek.

Babyliss E876E – wersja ekonomiczna

Propozycja Babyliss to ostatnia maszynka do zarostu w tym zestawieniu. Jeśli interesują cię produkty tej firmy, a uważasz, że cena opisywanego wcześniej Beard Designera jest odrobinę przesadzona, to zainteresuj się modelem E876E. Trymer ten wyróżnia się na tle konkurencji innowacyjną geometrią ostrzy W-Tech zapewniających przycinanie zarostu o 25% szybciej. Oprócz tego, golenie ułatwia obrotowa głowica, dostosowująca się do konturu twarzy, a także ruchome ostrza CMS wykonane ze stopu stali nierdzewnej. Pomimo posiadania elektronicznego ekranu LED, z maszynki Babyliss możesz korzystać pod wodą, bez obaw o jej uszkodzenie.