Data publikacji:

Perłowy kolor hitem lata 2017!

Największy trend ostatniego czasu — włosy z perłowym odcieniem. Stylizacje włosów zmieniają się w zatrważającym tempie, ale to jest hit lata 2017!
Lato zawsze niesie ze sobą wiele możliwości i chęć zmian. Każdy ma ochotę spróbować czegoś nowego, odświeżyć swój wizerunek. Styliści fryzur prześcigają się w różnych pomysłach. Jeszcze niedawno wielkim hitem były tęczowe, holograficzne fryzury włosy, teraz zmierza to w nowoczesne ujęcie klasyki. Cały instagram opanowany jest przez #pearlhair.

Kolor ten delikatnie przypomina siwy, który nie tak dawno był jeszcze bardzo modny. Jednak to jest tylko poświata. Tak naprawdę włosy mają odcienie delikatnie pastelowe: grafitowy, pudrowy różowy, zabrudzona biel, lawenda oraz błękit.

Jest to bardzo oryginalny kolor, który pasuje zazwyczaj do jasnego odcienia skóry, delikatnych jasnych oczu. W takich kolorach najlepiej wyglądają dziewczyny o typie urody zimnowym lub letnim. Dlaczego? Perłowe włosy zazwyczaj mają odcień zimny, nie zauważymy tam ciepłych refleksów. Z racji tego, lepiej komponują się z podobną tonacją barw, które występują właśnie w tych typach urody.

Perłowe włosy wyglądają pięknie, tylko pamiętajcie, że nie tak łatwo uzyskać taki kolor. Po pierwsze fryzjer musi być zapoznany z nowymi trendami. Musi być także w posiadaniu specjalnych farb, które dadzą taki odcień włosom. Poza tym najlepiej taka koloryzacja przyjmuje się, gdy mamy jasne włosy — najlepiej próbować tych nowości na blond włosach.
Co więcej, takie włosy nie są wcale łatwe w pielęgnacji. Trzeba zastosować się do porad fryzjerów. Należy używać bardzo dużo masek, odżywek i specjalnych szamponów.
Liczne inspiracje znajdziecie nie tylko na Instagramie, ale i na portalach typu  Pinterest, czy Tumblr.

Skusiłybyście się na taki kolor? Uważacie, że ta stylizacja utrzyma się dłużej na rynku modowym? Czy to będzie największy trend lata 2017? Na pewno na te pytania znajdziemy odpowiedzi już w najbliższym czasie.