Sexy dance - obudź swoją kobiecość

Świadomość swojego ciała, kocie ruchy i wyjątkowy sexapil. To wszystko możesz zyskać zaczynając przygodę z sexy dance. W stu procentach kobiecy, przyciągający zaintrygowane, męskie spojrzenia taniec, to jeden z trendów zarówno w klubach fitness, jak i w klubach tanecznych. 
Nie ma znaczenia ile masz lat i jaki reprezentujesz typ figury. Sexy dance jest odpowiedni dla każdej kobiety, która chce się poczuć piękna. To wybuchowa mieszanka łącząca w sobie zarówno style: dancehall, funky, taniec brzucha, rumbę i salsę, jak i elementy fitnessu i stretchingu. 

Dlaczego sexy dance?

Ta wyjątkowa technika, będąca hybrydą wielu różnych stylów, to przede wszystkim wulkan pozytywnej energii. Sexy dance nauczy cię prawdziwej zmysłowości. Twoje ruchy nabiorą miękkości i gracji. Nauczysz się odpowiedniej gestykulacji i podkreślania swoich atutów. Poznasz tajniki wyrażania siebie poprzez taniec, zyskasz pewność. Twoja figura nabierze odpowiednich proporcji. 

To jest fit

Sexy dance, to spora dawka ruchu, co czyni go doskonałym sposobem na rzeźbienie sylwetki. Dzięki połączeniu kilku technik zarówno fitnessowych, jak i tanecznych, ten rodzaj  tańca aktywizuje większość grup mięśniowych. Pozwala skutecznie zgubić zbędne kilogramy i wzmocnić mięśnie. Charakterystyczne ruchy klatki piersiowej, bioder i rąk, wysmuklą ciało, które nabierze lekkości i gibkości. Bez wątpienia udział w zajęciach sexy dance podniesie twoją sprawność i poprawi wygląd.

Doskonała zabawa

Burleska jest doskonałą okazją do zabawy w babskim gronie. Wspólne odkrywanie kobiecości, to z jednej strony wspaniała rozrywka, z drugiej zaś okazja sprzyjająca budowaniu więzi. Wirująca, kobieca energia w skumulowanej formie. Treningi sexi dance, to również nauka horeografii oraz poznawanie tajników pracy z rekwizytami. W zależności od układu i fantazji prowadzącej, wykorzystuje się m.in. krzesła, kapelusze, parasolki,długie rękawiczki, boa z piór, krawaty i wachlarze. 

To najprostszy sposób na pokonanie nieśmiałości i podniesienie samooceny. Poprawia nastrój, kształtuje sylwetkę i podnosi sprawność. Sexi dance to prawdziwa kwitesencja kobiecości. 
Autor: Małgorzata Zdziebko - Zięba