Swipe na Ceneo.pl – mała rzecz, a cieszy


Jeden ruch palca w lewo lub w prawo daje ci mnóstwo możliwości. Dzięki wprowadzeniu funkcji swipe w mobilnej wersji Ceneo.pl zakupy w internecie staną się jeszcze przyjemniejsze. Zobacz, jak to działa.

Ale bajer!

Sezon wyprzedażowy w pełni, a na Ceneo.pl kolejne udogodnienia. Tym razem serwis przygotował coś dla osób korzystających z porównywarki na telefonie – funkcja swipe, czyli przesuwania palcem po ekranie telefonu. „Wprowadziliśmy tę funkcję we wszystkich kategoriach dostępnych w wersji mobilnej, aby ułatwić użytkownikom nawigację i korzystanie z serwisu” – mówi Karolina Jaworowska, Product Owner, która na co dzień dba o rozwój serwisu od strony użytkownika, m.in. tworząc nowe funkcjonalności, przyznając CeneoPunkty i rozdając nagrody w Klubie Łowców Nagród.

Jak działa swipe na Ceneo.pl

Weź do ręki telefon i odpal stronę Ceneo.pl. Znajdź interesującą cię kategorię. Po kliknięciu w wybraną kategorię na twoim ekranie pojawi się lista najpopularniejszych produktów. Teraz czas poswipe’ować.

Przesunięcie  w prawo na liście ofert

Ulubione

Jeśli dany produkt cię zainteresował, oznacz go serduszkiem. Funkcja Ulubione na Ceneo.pl pozwala zachowywać upatrzone rzeczy w zakładce i mieć je zawsze pod ręką. Możesz je także porównywać z innymi produktami z tej samej kategorii (Zobacz, jak porównywać produkty na Ceneo.pl). A to, jak już pewnie wiesz, znacznie ułatwia podjęcie decyzji. Ale to nie wszystko. W Ulubionych możesz też tworzyć listy produktów, do których można wrócić na każdym urządzeniu, na którym się zalogujesz. 

I coś jeszcze: jeśli np. marzy ci się czarna kopertówka z wyższej półki lub kultowa gra na PS4, ale póki co cena przewyższa twój budżet, nie wszystko stracone. Oznacz te produkty serduszkiem i co jakiś czas sprawdzaj, czy ich cena nie spadła (znajdziesz je bez problemu w zakładce "Ulubione" i oszczędzisz czas na przekopywaniu internetu).

Psst! Na Magazynie Ceneo co jakiś czas zamieszczamy zestawienia popularnych produktów, których ceny właśnie spadły (np. najlepsze gry na konsolę w obniżonych cenach).

Więcej o produkcie

Na pierwszy rzut oka odkurzacz wydaje się fajny, ale nie warto kupować produktów bez zapoznania się ze specyfikacją. Na Ceneo.pl od dostępu do wszystkich informacji i porównania cen produktów w sklepach dzieli Cię jeden ruch palca w prawo. Brawo! Teraz wiesz już, czy to to, czy musisz jednak szukać dalej.

Przesunięcie w lewo na liście ofert

Zobacz podobne

Na Ceneo.pl znajdziesz aż 11 milionów produktów z 18 tysięcy różnych sklepów. Grzechem byłoby nie zerknąć, co (oprócz upatrzonego produktu) jeszcze na ciebie czeka. Być może dany model telefonu znajdziesz w ładniejszej wersji kolorystycznej, a stacja parowa innego producenta ma takie same parametry, ale o połowę niższą cenę. Co ci szkodzi sprawdzić? To tylko jeden swipe.

Przesunięcie w prawo na karcie produktu

KUP TERAZ

O tym, dlaczego warto kupować przez KUP TERAZ już pisaliśmy. Jeśli jednak ci umknęło, przypominamy w skrócie największe korzyści: jedno konto do 3000 sklepów, gwarancja bezpiecznych zakupów nawet do 10 000 złotych i jedna z najlepszych aplikacji na rynku. To na tyle fajna funkcja, że oferty KUP TERAZ  oznaczamy dla ciebie ikonką wózka sklepowego - dzięki temu na pewno ich nie przegapisz. 

Przesunięcie w lewo na karcie produktu

Zobacz opinie

Robiąc zakupy na Ceneo.pl, nie musisz bać się oszustów. Program „Zaufane Opinie Ceneo” to najpopularniejszy system rekomendacji sklepów internetowych w Polsce. Jeżeli oferta w danym sklepie wydaje ci się kusząca, wystarczy jeden swipe w lewo, by sprawdzić opinie o sklepie i upewnić się, że te różowe szpilki z kokardką na kostce czy podświetlana w kolorach tęczy klawiatura gamingowa to naprawdę dobry wybór. I niech żaden mąż-sknera czy żona-maruda nie próbują ci wmawiać, że jest inaczej. 

Tekst: Katarzyna Dwornik