Wylał coca-colę na klawiaturę, następnie umył pod bierzącą wodą. Zobacz co się stało?!Czas sprawdzić, ile jest prawdy w sloganie reklamowym o całkowitej wodoodporności klawiszy klawiatury komputerowej. Czy oznacza to, że dosłowne "wykąpanie" naszej klawiatury w wannie, nie wpłynie na jej użytkowanie? Sprawdźcie sami!

Klawiatura dla internetowych freaków

Myśleliście czasami o tym, cóż ważnego dzieje się na facebooku, tweeterze czy instagramie gdy bierzecie kąpiel lub prysznic? Jeżeli tak, a w dodatku nie chcecie tracić łączności nawet w takich sytuacjach firmy komputerowe przychodzą z rozwiązaniem Waszego problemu.

 W ofercie pojawiły się modele klawiatur, całkowicie odpornych na wodę. Produkty jakie są dostępne na rynku to klawiatury przewodowe (USB) oraz bezprzewodowa (Bluetooth). Co ciekawe, większość z nich wyposażona jest w touchpady. Jeżeli tylko postawicie komputer gdzieś w łazience, to z wodoszczelnymi klawiaturami możecie, pozostając w wannie (lub pod prysznicem) komunikować się ze światem.

Wystarczy monitor (lub telewizor) gdzieś przed wanną, albo wbudowany w kabinie prysznicowej, podłączony do komputera stacjonarnego, czy przenośnego i gotowe! Zachowasz łączność nie wychodząc z relaksującej kompieli. Czy nie jest to idealne rozwiązanie?