Data publikacji:

Uncharted Lost Legacy - znamy datę premiery! 

Lost Legacy to kolejna odsłona kultowej serii Uncharted, która tym razem opowie historie Chloe, graczom znanej z drugiej części przygód Nathana Drake’a. Naughty Dog potwierdziło, że gra trafi do sprzedaży 23 sierpnia tego roku! Gracze, którzy zdecydują się na zakup gry w przedsprzedaży otrzymają wyjątkowy prezent. 
Autor: Naughty Dog/ źródło: https://www.youtube.com/watch?v=pNc430B5T6c

Lost Legacy powala grafiką 

Przy okazji ogłoszenia daty premiery tej ciekawie zapowiadającej się gry, został pokazany także nowy trailer. Ubisoft podkreśla, że gra została dostosowana do możliwości najnowszego PS4 Pro i rzeczywiście grafika jest po prostu rewelacyjna. Niektóre tytuły przyzwyczaiły nas jednak do tego, że w rzeczywistości nie jest tak dobrze, dlatego z ostateczną oceną należy się jeszcze wstrzymać. 

Przypomnijmy że w Uncharted Lost Legacy wcielimy się w Chloe Frazer, która poszukuje tajemniczego artefaktu. To pierwsza odsłona serii, w której zabraknie słynnego Nathana Drake’a. Jego historia została zakończona w wyjątkowy sposób w części Kres Złodzieja
Autor: Naughty Dog/ źródło: https://www.youtube.com/watch?v=pNc430B5T6c

Warto zamówić przed premierą 

Na łamach naszego magazynu pisaliśmy już o tym, że Naughty Dog zamierza reaktywować swoje największe klasyki, które były dostępne na Playstation 2. Mowa o Jak and Daxter, który pojawi się na nowej konsoli Sony jeszcze w tym roku. Dla fanów tej gry producent przygotował ciekawą ofertę. Zamawiając Uncharted Lost Legacy przed premierą, otrzymacie za darmo ten kultowy klasyk! To oferta, naprawdę godna rozważenia. Posiadacze Uncharted 4 w wersji deluxe mogą zacierać ręce, bo w dniu premiery będą mogli pobrać Lost Legacy zupełnie za darmo! 
Uncharted Lost Legacy będzie dostępne wyłącznie na konsoli Playstation 4. Za grę w dniu premiery, będzie trzeba zapłacić 39,99 euro, czyli nieco mniej niż za kultowe Uncharted 4. Na poniższym filmie możecie zobaczyć nowy fragment Lost Legacy, opublikowany przez Naughty Dog. Producenci obiecują, że już niedługo pojawi się więcej informacji na temat gry. My czekamy już na sam gameplay z tego tytułu! 
Autor: Bartłomiej Mazurek

Gadżety Uncharted