Recenzja - Rowery górskie 


Rower to hobby, a zarazem sposób na życie. Dobranie odpowiedniego typu roweru jest istotne. Przed zakupem należy zastanowić się nie tylko nad terenem po jakim planujemy się poruszać: czy mają to być bezdroża, szybkie, asfaltowe trasy lub rekreacyjne niedzielne wypady za miasto. Zobacz który rower damski sprawdzi się najlepiej w naszym porównaniu - MERIDA vs KROSS

KROSS HEXAGON X1

Grupa rowerów MTB jest odpowiednia dla każdego terenu.Rowery są idealne zarówno do łatwego terenu, drogi żwirowej, szlaków turystycznych jak i do górzystych terenów leśnych. Hexagon łączy doskonałą jakość w oparciu o starannie dobrane komponenty Kross i Shimano oraz umiarkowaną cenę.

ROWER MERIDA BIG.SEVEN 20-MD

Niezwykle lekki i mocny stop używany w przemyśle lotniczym. MERIDA poddaje go dodatkowemu hartowaniu, tworząc podwójnie cieniowane lekkie i sztywne rury.
Produkcja giętych rur ze stopu RaceLite 6061 metodą mechanicznego tłoczenia rur na gorąco. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, technologie obróbki aluminium w Meridzie stoją na najwyższym poziomie.


ROWER ROMET RAMBLER 27,5 3

Argumentem dlaczego wybrać ten rower górski są nadzwyczajne korzyści ze stosunku jakości do ceny. Model Romet Rambler 3.0 27,5" ma lekką aluminiową ramę, tradycyjne szybkie zapięcie i bezpośredni montaż szczęk hamulcowych. Zwiększona średnica koła do 27,5 cala ułatwia jazdę przez przeszkody w terenie, w porównaniu do tradycyjnego rozmiaru 26 cali..


Rowery górskie - recenzje użytkowników

Według zadowolonych klientów Ceneo.pl, rower KROSS HEXAGON X1 wyróżniają takie parametry jak:
jakość
trwałość
wygoda

Recenzja i opinia pochodzi z porównania popularnych rowerów: KROSS vs ROMET vs MERIDA
Rower górski KROSS HEXAGON X1 na Ceneo został oceniony na 5/5 w 6 opiniach.
Opinia wystawiona 2 lata temu przez:
Justa cicha


Ocena: 5/5

Jest to rower kross hexagon x1 prezent na komunie dla chrzesniaka byl dobrze zapakowany nic sie nie uszkodzilo podczas transportu ,rower jest lekki , aluminiowy bardzo prosty do zlozenia. Ogolnie wszystko na plus.

Opinia wystawiona 2 lata temu przez:
Justyna


Ocena: 5/5

super jakość, bardzo wygodny, sprawdza się zwłaszcza w lesie.