Recenzja - Telewizor Samsung

Jeżeli ktoś sądzi, że umie egzystować bez telewizora…. To nie widział jakie technologiczne cacka są dziś na rynku! Ten kiedyś uważany za luksus, później obowiązkowy element domowego wyposażenia, dzisiaj powtórnie wraca do lat świetności. Zobacz filmik jak Radek Kotarski opowiada o historii telewizorów oraz możliwościach, jakie oferują nowe telewizory Samsung oraz sprawdź ciekawe porównanie topowych modeli telewizorów Samsung.

Naturalnie piękne kolory


Siedmiokrotnie większa liczba punktów regulacji kolorów niż w telewizorach Samsung Full HD sprawia, że telewizor z technologią PurColor wyświetla szeroki zakres naturalnych barw. Teraz możesz cieszyć się obrazem zachwycającym intensywnością kolorów i wyraźnymi detalami.

Idealne doświetlone sceny.


HDR to nowy standard produkcji filmów i gier. Wyróżnia się wysokimi, nieosiągalnymi do tej pory poziomami jasności i kontrastu. Obraz staje się tym samym bardziej szczegółowy i imponuje intensywnością barw. Prawdziwie kinowej jakości możesz teraz doświadczyć we własnym salonie.

Telewizory Samsung UHD - recenzje użytkowników

Według zadowolonych klientów Ceneo.pl, telewizor Samsung UE43MU6102 wyróżnia się takimi cechami jak:
jakość dźwięku:
jakość obrazu:
łatwość obsługi:
wygląd:
Recenzja i opinia pochodzi z porównania popularnych modeli telewizorów UHD: SAMSUNG UE43MU6172 vs SAMSUNG UE43MU6102
Produkt na Ceneo został oceniony na 4.6/5 w 95 opiniach.
Opinia wystawiona 10 miesięcy temu przez:
Daniel


Ocena: 4.5/5

Jeden pilot Smart Control jest mało funkcjonalny i ciężki w obsłudze szczególnie dla osób starszych. Musiałem dokupić standardowy pilot bo mama sobie nie radziła na Smart Control. Reszta ok.

Opinia wystawiona 2 lata temu przez:
70PZS


Ocena: 5/5

Witam! Kilka dni temu kupiłem ten tv, głównie przez wzgląd na cenę i pierwszy rzut oka na matrycę. 120 Hz robi swoje, filmy odtwarzają się płynnie, a sam system operacyjny daje wiele radości. Bardzo dobre parametry tunera dvb-s w tym telewizorze. Sila sygnału ok. 70-85 % Generalnie jak na te pieniądze nie ma do czego się przyczepić. Marketingowo Samsung wpisał się tutaj rewelacyjnie w przedziale 50-55 cali stosunek jakości do ceny! Nie jestem fanem marki Samsunga a raczej wielkim fanem Panasonic ale w tym roku firma według mnie zawiodła jeżeli chodzi o modele LCD. Polecam każdemu.