Recenzja - Wiedźmin 3: Dziki Gon vs The Elder Scrolls V: Skyrim


Oba tytuły pojawiły się na rynku gier już jakiś czas temu (Wiedźmin 3 - 19 maja 2015, Skyrim V - 11 listopada 2011), a mimo to nadal są jednymi z najbardziej grywalnych pozycji na konsole. Doskonała grafika? Idealnie dobrana muzyka i efekty dźwiękowe? A może ciekawa fabuła? Zarówno Wiedźmin jak i Skyrim mają swoje mocne strony, które je wyróżniają i przez to zrzeszają masę fanów. Sprawdź wideo recenzję gier, poznaj opinie użytkowników i sam zdecyduj, który z wymienionych tytułów wyląduje w w Twojej konsoli Play Station 4.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku

Dostępna teraz wraz ze wszystkimi rozszerzeniami i dodatkami w postaci Edycji Gry Roku. Zostań profesjonalnym pogromcą potworów i wyrusz w epicką wyprawę o niespotykanym rozmachu śladem dziewczyny z przepowiedni, której magiczna moc może zniszczyć świat. Od momentu premiery Wiedźmin 3: Dziki Gon zyskał status kultowego dzieła, zdobywając ponad 250 nagród dla gry roku. Zatrać się w ponad 100-godzinnej podróży przez ogromny, otwarty świat, teraz wzbogaconej o obie ekspansje dające razem 50 godzin dodatkowej gry. Edycja Gry Roku zawiera wszystkie dotychczas wydane dodatki: nową broń, zbroję, nowy tryb gry, stroje i zadania poboczne. Szkoleni od wczesnego dzieciństwa i zmutowani aby uzyskać nadludzkie umiejętności, siłę i refleks, zepchnięci na margines społeczeństwa wiedźmini stanowią jedyną przeciwwagę dla opanowanego przez potwory świata.Niszcz wrogów jako profesjonalny zabójca potworów, wyposażony w liczną broń, mutujące eliksiry i magiczne umiejętności niezbędne w walce. Stawaj w szranki z całą masą upiornych stworzeń, od dzikich bestii grasujących po górskich szlakach, po przebiegłe drapieżniki o nadprzyrodzonych mocach czyhające w ciemnych zaułkach gęsto zaludnionych miast. Zainwestuj swoje łupy w ulepszanie ekwipunku, zbroję wykonaną na miarę, lub wydaj je na zakłady, gry w karty, walkę na pięści i inne przyjemności, które niesie ze sobą życie samotnego wędrowca.

The Elder Scrolls V: Skyrim - Special Edition

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition Zremasterowana edycja piątej odsłony słynnego cyklu RPG The Elder Scrolls, przygotowana przez firmę Bethesda z myślą o pecetach oraz konsolach ósmej generacji. Akcja gry toczy się 200 lat po wydarzeniach ukazanych w Oblivion, a gracze wcielają się w postać jednego z ostatnich dovakhiinów, czyli osób potrafiących pochłaniać dusze smoków. Kiedy pokryte łuskami bestie zaczynają ponownie pojawiać się na niebie, a przepowiednia zwiastuje nadejście boga zniszczenia Alduina, zadaniem bohatera staje się zapobieżenie apokalipsie. The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition oferuje grę podstawową wraz ze wszystkimi oficjalnymi dodatkami oraz całym szeregiem usprawnień graficznych. Deweloperzy zatroszczyli się m.in. o wyższej jakości tekstury oraz efekty, takie jak wolumetryczne oświetlenie czy dynamiczna głębia pola. Jedną z głównych atrakcji tej edycji jest także wprowadzenie wsparcia dla fanowskich modyfikacji nie tylko na pecetach, ale także w wersjach konsolowych.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - recenzje użytkowników

Według zadowolonych klientów Ceneo.pl, gra Wiedźmin 3: Dziki Gon wyróżnia się takimi cechami jak:

grafika:
grywalność:
jakość:

The Elder Scrolls V: Skyrim - recenzje użytkowników

Według zadowolonych klientów Ceneo.pl, gra The Elder Scrolls V: Skyrim wyróżnia się takimi cechami jak:

grafika:
grywalność:
jakość:

Recenzja i opinia pochodzi z porównania gier RPGi: Wiedźmin 3: Dziki Gon vs The Elder Scrolls V: Skyrim
Wiedźmin 3: Dziki Gon na Ceneo został oceniony na 4.9/5 w 42 opiniach.
Opinia wystawiona 2 lata temu przez:
Gerard z Rivi


Ocena: 5/5

Jedna z najlepszych gier na PS4. Wątekfabularny może nie jest specjalnie długi ale za to jest niezliczona ilość qłestów.Do tego dostajemy od razu 2 dodatki przez co gra jest jeszcze dłuższa i ciekawsza każdy dodatek przedstawia oddzielną fabułę i kolejny worek qłestów do rozwiązania.Na prawde z czystym sumieniem Polecam tą grę.Wiadomo czasem pojawiają się jakieś drobne błęd jak to w każdej grze ale są one miroskopijne przy ogromie świata i zadań z jakimi mamy doczynienia.Fabułe z dodatkami gdy ukonczyłem w niecały miesiąc.Aktaulnie mam 50 poziom i nadal gram bo ilość dodatkowych ciekawych zadań wydaje się nie mieć końca.Gra na pewno zajmie wam sporo godzin i w końcu o to chodzi.:-)

Opinia wystawiona 9 miesięcy temu przez:
meehau


Ocena: 4.5/5

Gra ma bardzo dobrą grafikę, sterowanie oraz interfejs są bardzo przystępne. W grze mamy olbrzymi otwarty świat w którym możemy podróżować na wiele sposobów: na piechotę,dwie opcje szybkiej podróży, pierwszym jest transportowanie się do niektórych miejsc, które już odwiedziliśmy, a drugim jest transport powozem, którym możemy podróżować do miast, niezależnie od tego czy je już odwiedziliśmy czy nie, -konno i trochę więcej. Jest wiele opcji rozwijania swojej postacie oraz różnych "sztuk walki", można dźgać sztyletami przeciwników z ukrycia, atakować różnymi typami magii, miecze jedno i dwuręczne, łuki oraz "krzyki". Gra ma parę bugów ale biorąc pod uwagę jej rozbudowane mechaniki oraz ilość oryginalnych i kreatywnych poboczny questów jest to do wybaczenia.