Z elastyczną taśmą Lego możesz budować gdzie chcesz!

Firma Nimuno wymyśliła taśmę, którą można przytwierdzić do dowolnej powierzchni. Jest to idealna podstawa, która pozwala na budowanie dowolnych konstrukcji. Mimo że nie jest to jeszcze oficjalny produkt firmy Lego, to nie mamy wątpliwości, że już niedługo może stać się on prawdziwym hitem! 

Autorski pomysł Nimuno

Pomysł na taśmę Lego firmy Nimuno to strzał w dziesiątkę. Do tej pory zwykłe podstawy oferowane przez Lego ograniczały kreatywność, bo można było budować tylko na wybranych przestrzeniach. Elastyczna taśma może być przycięta w dowolny sposób i przytwierdzona, gdzie tylko chcecie. Duża elastyczność pozwala na przytwierdzenie jej nie tylko na płaskich powierzchniach. Można ją formować i przycinać w dowolny sposób.

Nimuno sprawiło, że tematem zainteresują się nie tylko najmłodsi, ale również dorośli. Klocki Lego są hitem od lat i możliwość udekorowania domu ludzikami i innymi budowlami jest znakomitym pomysłem.
Autor: Nimuno / źródło indiegogo.com 

Każdy może wesprzeć ten pomysł 

Na platformie Indiegogo trwa aktualnie zbiórka pieniędzy, która pomoże w dostarczeniu gotowego produktu do wszystkich zainteresowanych. Firma do osiągnięcia celu potrzebowała jedynie 8 tysięcy dolarów. Zainteresowanie wielu osób sprawiło, że zbiórka przekroczyła najśmielsze oczekiwania. Obecnie projekt wsparło 11561 osób, które w sumie zapewniły Nimuno 401 tysięcy dolarów! Taka kwota może pozwolić firmie na ogromny wzrost sprzedaży. Dzięki zbiórce Nimuno stanie się prawdziwą hurtownią, gdzie będzie można otrzymać taśmę do klocków Lego. 

Jeśli chcecie mieć taki produkt w swoim domu to nic straconego. Za 34 dolary otrzymacie 6 metrową rolkę w kolorach: czerwonym, niebieskim oraz zielonym. Są też wersje 2 metrowe, za które trzeba zapłacić 11 dolarów. Spoglądając na liczbę zainteresowanych, czas wysyłki może się nieco wydłużyć. 

Jak wam się podoba elastyczna taśma przystosowana do klocków Lego? Jesteście nią zachwyceni tak samo jak my? Na wasze opinie jak zawsze czekamy w komentarzach pod artykułem.