Data publikacji:

Zaufane Sklepy – głosuj na swoich faworytów


Tak jak co roku odbywa się gala rozdania Oskarów, tak i co roku Ceneo.pl przygotowuje Galę Zaufanych Sklepów, podczas której nagradzane są najlepsze sklepy internetowe. Ty też możesz zagłosować na swoich ulubieńców i zgarnąć cenne nagrody. Zobacz, co i jak.
Nie bez powodu szukając jakiegoś produktu w sieci, większość z nas w pasku wyszukiwarki do nazwy produktu dopisuje hasło „opinie”. To jeden z najprostszych sposobów na wyłowienie z morza ofert produktu, który spełni nasze oczekiwania. Jest tylko jeden mały problem: w sieci roi się od nierzetelnych lub nieprawdziwych recenzji pisanych na zmówienie oraz spamerskich wpisów na forach i różnych portalach. Na szczęście są też miejsca, w których możesz znaleźć godne zaufania opinie pisane przez prawdziwych użytkowników, którzy daną rzecz naprawdę mieli w rękach. Jak znaleźć takie opinie?

"Opinie to jeden z kluczowych elementów przy podejmowaniu decyzji zakupowych. Od 9 lat na tej podstawie razem z naszymi użytkownikami tworzymy unikatowy ranking Zaufanych Sklepów. Jego wyjątkowość polega na tym, że oceny są wystawiane dopiero po sfinalizowanym zakupie. Nasz ranking jest bezkonkurencyjny, bo tworzony na podstawie milionów ankiet. To dowód dla wszystkich kupujących w sieci, że na Ceneo.pl nie tylko znajdą miliony atrakcyjnych ofert, ale i Zaufane Sklepy, które gwarantują bezpieczne zakupy" – podkreśla Marcin Łachajczyk prezes Ceneo.pl. Gdy więc szukasz opinii, zawsze zaglądaj na Ceneo.pl.

Ranking – lista pewniaków w sieci

Na podstawie opinii użytkowników Ceneo.pl o dokonanych zakupach co roku tworzony ranking najlepszych sklepów internetowych w Polsce. Już 18 października poznamy dziewiąta odsłonę rankingu.

Koniecznie zajrzyj do rankingu, gdy będzie już opublikowany, a póki co przejrzyj zeszłoroczną listę zwycięzców. Dzięki temu bez problemu wybierzesz sklep z asortymentem do nowej łazienki, zabawkami dla dzieci czy swoją ulubioną drogerię. Sklepy, które znajdują się w tym rankingu to crème de la crème e-commerce’owego świata.


Głosuj i zgarniaj nagrody!

Ty także możesz wybrać swój ulubiony sklep spośród 23 kategorii, które znalazły się na stronie internetowej konkursu. Warto, bo w puli nagród znajdują się smartfony i aparaty o łącznej wartości ponad 6 tysięcy złotych. Głosowanie potrwa do 30 września.

Gala – Oskary e-commerce


W trakcie Gali Zaufanych Sklepów 18 października w jednym miejscu zbiorą się najlepsi sprzedawcy, dostawcy i producenci. Poznamy zwycięzców poszczególnych kategorii i wręczymy statuetki. My już nie możemy się doczekać! W końcu święto świata e-commerce to także święto każdego, kto w sieci robi zakupy. A skoro można robić je wygodnie, tanio i bezpiecznie, to czemu z tego nie skorzystać?

Tekst: Katarzyna Dwornik