Data modyfikacji:

Zdobywaj nagrody z Klubem Łowców Nagród Ceneo.pl!

Są firmy, które jako cel stawiają sobie utrzymywanie dobrych relacji ze swoimi klientami. Z ogromną chęcią wychodzą naprzeciw klientom i odpowiadają na oczekiwania każdego z nich. Istnieje wiele sposobów na taki kontakt. Od wielu lat ogromnym sukcesem cieszą się programy lojalnościowe. Jedne z nich są lepsze, inne gorsze. Sprawdź, co możesz zyskać dołączając do Klubu Łowców Nagród w Ceneo.pl!

Czym jest Klub Łowców Nagród?

To nic innego jak program lojalnościowy Ceneo.pl. Może się do niego zapisać każdy użytkownik Ceneo.pl i zbierać tak zwane CeneoPunkty za zakupy w serwisie. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów w programie można je wymieniać na atrakcyjne nagrody. To nie wszystko! Dzięki różnym akcjom, które organizuje Ceneo.pl, punkty z Klubu Łowców Nagród można przekazywać również na cele charytatywne.

Jak dołączyć do Klubu Łowców Nagród?

To banalnie proste!

Załóż konto w serwisie Ceneo.pl i wyraź zgodę na uczestnictwo w programie lojalnościowym. Zrobisz to podczas rejetracji.

Możesz załatwić to także później, klikając w zakładkę „Klub Łowców Nagród”. Za założenie konta otrzymasz pierwszych 30 CeneoPunktów. Kolejne 20 zdobędziesz zapisując się do naszego newslettera.

Inne sposoby na zdobywanie CeneoPunktów

Pierwsze 50 CeneoPunktów, zdobywasz na samym początku przygody z Ceneo.pl. Otrzymać je można zapisując się do Klubu Łowców Nagród i wyrażając zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Korzystaj z opcji Kup Teraz na Ceneo.pl. Przy zamówieniach do 1000 zł zdobędziesz 1 CeneoPunkt za każde wydane 5 zł. To znaczy, że przy zakupach za 500 zł możesz zdobyć 100 CeneoPunktów! Kupując przy użyciu opcji Kup Teraz powyżej kwoty 1000 zł dostaniesz 200 CeneoPunktów. 

Szukaj sklepów na Ceneo.pl oznaczonych ikoną CeneoPunkt – za każdy jednorazowy zakup w takim sklepie można zdobyć 5 CeneoPunktów.

Kolejna możliwość otrzymania punktów w Klubie Łowców Nagród to wystawianie opinii. Za każdą opinię możesz otrzymać 3 CeneoPunkty. Chodzi o opinie o dowolnych produktach na Ceneo.pl, ale także o opinie na temat sklepów w programie Zaufane Opinie oraz opinie o produkcie potwierdzające jego zakup. Dodatkowo za dodanie zdjęcia w aplikacji mobilnej do opinii otrzymasz 1 CeneoPunkt.

Szukaj również pytań bez odpowiedzi! Na stronie produktu na Ceneo.pl szukaj zakładki z pytaniami i odpowiedziami. Odpowiadasz jako pierwsza osoba na pytanie? 3 CeneoPunkty dla ciebie!

Na co mogę wymienić CeneoPunkty?

Wspominaliśmy już o akcjach charytatywnych Ceneo.pl. Przykładowo – za 100 CeneoPunktów w tym roku można było przyłączyć się do akcji i kupić cegiełkę WOŚP o wartości 5 zł.

Klub Łowców Nagród to przede wszystkim, oczywiście… nagrody! Za CeneoPunkty możesz dostać kupony do sklepów takich jak Redcoon, Pachnidełko, SDF, czy BelloDecor. W programie lojalnościowym zdobędziecie również gadżety Ceneo.pl – klubki, uchwyty na telefon, butelki na wodę, pendrive'y… Im więcej CeneoPunktów tym lepiej! Już niedługo oferta nagród znacznie się powiększy.

Dlaczego Klub Łowców Nagród, a nie inne programy lojalnościowe?

Odpowiedź jest prosta – Klub Łowców Nagród Ceneo.pl to w tej chwili jeden z najlepszych programów lojalnościowych w Polsce. W porównaniu z innymi programami tego typu wypada bardzo dobrze i trzeba wydać zdecydowanie mniej pieniędzy aby zdobyć dużo punktów.

Podczas zakupów w Ceneo.pl za każde wydane 5 zł dostaniemy 1 CeneoPunkt. Przelicznik to 0,025, a to oznacza, że 1 punkt jest wart 2,5 gr. Aby odebrać nagrodę o wartości 100 zł trzeba zatem wydać 20 000 zł. Dużo? Tylko tak wam się wydaje, bowiem w innych programach lojalnościowych przelicznik wypada znacznie gorzej.

Nie wierzysz? Poniżej znajdziesz przykładowe zestawienie dla nagrody o wartości 100 zł dla Klubu Łowców Nagród i kilku programów lojalnościowych popularnych stacji paliw.
Porównanie dla nagrody o wartości 100 zł
Program Punkty Za jaką wartość trzeba zrobić zakupy?
Klub Łowców Nagród
4 000
20 000zł
Payback (BP)
11 010
35 970zł*
Vitay (Orlen)
30 800
20 000zł*
Smart Club (Shell) 4 290 21 000zł*
Navigator (LOTOS) 2 400 12 000zł*

*przy założeniu, że 1l benzyny kosztuje 4,90zł

Jak widać, jedynie program Navigator ma lepszy przelicznik, niż Klub Łowców Nagród, jednak w tym programie punkty są krócej ważnie niż w Ceneo.pl.  

W czym Klub Łowców Nagród jest lepszy od innych programów lojalnościowych?

Abstrahując do przelicznika punkty-złotówki, Klub Łowców Nagród ma również inne plusy, których nie posiadają inne programy lojalnościowe. 

Zdobywanie CeneoPunktów jest dziecinnie proste - jedyne, co musisz zrobić to przy rejestracji zaznaczyć chęć dołączenia do Klubu. Punkty będą naliczały się same podczas zakupów. Nie musisz, tak jak na stacjach i w dyskontach, wypełniać żadnych wniosków. U nas wszystko załatwisz online!

By zbierać punkty w innych programach lojalnościowych, musisz zawsze mieć przy sobie swoją kartę lojalnościową. W przeciwnym wypadku przy transakcji nie otrzymasz punktów.

W Ceneo.pl nie ma takiego problemu, wystarczy być zalogowanym podczas zakupów, a punkty naliczą się automatycznie.

CeneoPunkty można zdobyć również za inne działania niż zakupy! Tego nie oferuje prawie żaden inny konkurencyjny program lojalnościowy w Polsce. Punkty w Klubie Łowców Nagród zdobędziesz za dodawanie opinii, zapisanie się do newsletteru, oraz w różnych akcjach organizowanych przez Ceneo.pl.

Żadna inna polska porównywarka cen nie posiada swojego programu lojalnościowego. Tylko w Ceneo.pl możesz wymieniać punkty za nagrody za zakupy w różnych sklepach.

Nowe nagrody za CeneoPunkty już wkrótce!

Jeżeli to wszystko nie przekonało cię jeszcze do dołączenia do Klubu Łowców Nagród, być może zainteresuje cię informacja, że wkrótce do magazynu nagród trafi mnóstw nowych, ciekawych propozycji. 

Dostępne będą między innymi gry planszowe, kody STEAM, kupony rabatowe, małe AGD, akcesoria komputerowe, książki, zabawki dla dzieci, narzędzia i wiele innych! Obserwujcie nas i nie przegapcie najciekawszych ofert!
Prezent na komunie

Prezent na komunię do 100 zł

2021-03-15
Pierwsza Komunia to ważny dzień dla każdego dziecka. Na przyjęciu zbiera się cała rodzina, a dodatkowej radości dostarczają otrzymane od gości prezenty. Wcale jednak nie musisz przeznaczać na ten cel majątku, aby ucieszyć dziecko. Sprawdź nasze propozycje najlepszych prezentów na komunię do 100 zł.
Pomysł na prezent

Idealny pomysł na prezent z okazji Dnia Kobiet – postaw na bestsellerowe kosmetyki.

2021-03-01
Co roku panowie stają przed tym samym dylematem. Jakie prezenty na Dzień Kobiet wybrać? Czym zaskoczyć swoją ukochaną?
spieniacz do mleka

Jaki spieniacz do mleka? Ranking polecanych urządzeń

2020-09-22
Uwielbiasz smak świeżo przyrządzonej kawy ze spienionym mlekiem? My też! Dlatego przygotowaliśmy ranking najlepszych spieniaczy do mleka. Sprawdź nasz artykuł i wybierz najlepszy spieniacz do mleka dla siebie.
bushcraft

Bushcraft - akcesoria jakie musisz mieć, aby obozwać w terenie

2020-08-20
Planujesz biwak w lesie lub w górach? Zrób to w wielkim stylu i zdaj się na reguły bushcraftu. Sprawdź na czym polega sztuka leśnego obozowania.
myjka parowa do okien

Myjka parowa do okien – ranking najlepszych modeli

2020-08-01
Dzięki ciekawym gadżetom do utrzymania czystości, sprzątanie staje się szybsze i przyjemniejsze. Przykładem jest myjka parowa do okien. Sprawdź nasz ranking polecanych produktów.
Zabawki edukacyjne Ceneo

Najciekawsze zabawki edukacyjne

2020-05-03
Czym się bawić? Warto rozejrzeć się za takimi zabawkami, które zapewniając rozrywkę, przekazują przy okazji cenną wiedzę i umiejętności. Które zasługują na uwagę rodziców, a przede wszystkim dzieci?