Data publikacji:

Zestaw głośnomówiący do samochodu - przegląd najlepszych modeli 

Zestaw głośnomówiący do samochodu to przydatne narzędzie dla kierowców, które pozwoli komfortowo rozmawiać bez obawy ocene otrzymanie mandatu. Wybraliśmy najlepsze modele dostępne na Ceneo.pl. Sprawdź, który wybrać! 

Motorola Sonic - świetna jakość wykonania 

Zaawansowany zestaw głośnomówiący Motoroli został wyposażony w głośnik o mocy 2 Watów. Mikrofon z redukcją szumów gwarantuje bardzo dobry, czysty dźwięk nawet przy większych prędkościach. Akumulator w modelu Sonic jest w stanie pracować nawet przez 45 godzin, co jest znakomitym wynikiem. Urządzenie może połączyć się z dwoma telefonami jednocześnie. Wygodnym rozwiązaniem jest opcja sterowania za pomocą głosu. Nie odrywając rąk od kierownicy wyślesz wiadomość tekstową i wykonasz połączenie. Motorola Sonic sprawdzi się doskonale w każdym samochodzie. 

Xblitz X600 - łatwa obsługa 

Elegancki zestaw głośnomówiący charakteryzuje się niewielkimi wymiarami. Duży klips na obudowie pozwoli zamontować go do praktycznie każdej deski rozdzielczej. Do odbierania, jak i wykonywania połączeń służą duże przyciski funkcyjne. Wbudowany moduł Bluetooth pozwala na błyskawiczną i bezproblemową konfigurację. Urządzenie automatycznie zapamięta połączonego smartfona, dlatego wystarczy włączyć zestaw, a on po kilku sekundach będzie gotowy do pracy. Ciekawym dodatkiem w modelu X600 jest opcja sterowania głosem w języku polskim. 

Parrot Minikit Neo 2 HD - doskonały dźwięk 

Urządzenia Parrot do komunikacji głosowej charakteryzują się bardzo wysokiej jakości dźwiękiem. Brzmienie głosu jest naturalne, a także pozbawione zakłóceń. Dedykowana aplikacja MiniKit na telefony z systemem iOS i Android jest kompatybilna z asystentami głosowymi takimi jak Siri. Jedną z lepszych funkcji jest opcja wyszukiwania samochodu.

Kiedy zestaw Bluetooth jest włączony smartfon wskaże Ci, gdzie zaparkowałeś. Parrot Minikit ponadto łączy się z dwoma telefonami jednocześnie i synchronizuje się z książką telefoniczną. To prawdziwy pomocnik, który przyda się podczas podróży samochodem. 

Jabra FreeWay - zestaw samochodowy dla wymagających 

Jabra FreeWay jest dedykowany dla kierowców, którzy za kółkiem spędzają długie godziny i chcą komunikować się w bardzo wysokiej jakości. Urządzenie dysponuje trzema głośnikami, co pozwala na uzyskanie naturalnego dźwięku przestrzennego. Podwójny mikrofon podczas rozmowy tłumi zewnętrzne hałasy skupiając się wyłącznie na twoim głosie. Zestaw głośnomówiący zaraz po wejściu do samochodu automatycznie się uruchomi i będzie gotowy do pracy. W wykonywaniu poleceń pomagają komendy głosowe, które pozwolą na wykonywanie lub odrzucanie połączeń.  

Forever BK-300 - budżetowy zestaw 

Chciałbyś polepszyć jakość rozmów telefonicznych nie wydając przy tym majątku? W taki mrazie zestaw głośnomówiący Forever jest dla Ciebie idealny. Bezprzewodowe działanie gwarantuje bateria o pojemności 750 mAh. Według producenta wystarczy ona nawet na 16 godzin ciągłego użytkowania. Magnetyczny klips, który znajduje się w zestawie ułatwia montaż na kratce nawiewu lub w innym miejscu. Ten zestaw głośnomówiący na pewno Cię nie zawiedzie w trasie. 

Bury CC 9048 BT - kompaktowy zestaw głośnomówiący 

Kompaktowe wymiary Bury CC sprawiają, że pozostaje on w samochodzie niemal niewidoczny. Pilot z trzema przyciskami funkcyjnymi łączy się z dwoma urządzeniami i oprócz rozmów umożliwia odtwarzanie muzyki. W momencie gdy ktoś do ciebie zadzwoni, to zestaw głośnomówiący wyciszy radio. Niewielki głośnik wspiera także informacje przekazywane w języku polskim. Minimalistyczny zestaw wygląda bardzo ciekawie i z pewnością przyda się podczas rozmów. 

Autor: Bartłomiej Mazurek