Data publikacji:

Znamy tytuły odcinków Gry o Tron – sezon 7

Od premiery kolejnego sezonu Gry o Tron dzieli nas zaledwie kilka dni, ale producenci zdradzili już tytuły pierwszych trzech odcinków nowej serii. 16 lipca oczy widzów z całego świata będą znowu skierowane na akcję rozgrywającą się w Westeros, świecie stworzonym przez George’a R. R. Martina.
(źródło: HBO)

Gra o Tron – sezon 7. Co wiemy?

Fani przyzwyczajeni są już do wysokobudżetowej produkcji i świetnych efektów specjalnych. W nadchodzących odcinkach będziemy mogli zobaczyć dużo więcej smoków. Fani stworzyli teorię, że sezon 7 Gry o Tron będzie kręcił się w okół romansu między Daenerys Targaryen, a Jonem Snowem.

Przeczytaj więcej ciekawostek o 7 sezonie.

Zabraknie ponad 30 pierwszo- i drugoplanowych postaci, które zginęły w poprzednim sezonie. Fani wciąż nie mogą otrząsnąć się po śmierci Margaery Tyrell i Hodora.

Przeczytaj również: Gra o Tron - obsada 7 sezonu.
(źródło: HBO)

Gra o Tron z nowymi tytułami

7 serię odcinków Gry o Tron zobaczymy już za kilka dni, a my tymczasem analizujemy nazwy pierwszych trzech odcinków. Jak na razie dostępne są tylko tytuły angielskie.

Pierwszy odcinek Gry o Tron sezonu 7 nazywa się „Dragonstone”. W opisie znajdziemy krótkie i treściwe informacje: „Jon organizuje obronę Północy. Cersei próbuje zrównać szanse. Daenerys wraca do domu.” Cóż za piękny start!

Stormborn” to tytuł drugiego odcinka. Jest to również zwrot, którym tytułuje się Daenerys. Możemy więc założyć, że fabuła będzie kręciła się głównie wokół niej. „Do Daenerys przybywa niespodziewany gość. Jon zmaga się z buntem. Tyrion planuje podbój Westeros.”

Trzeci tytuł 7 sezonu to „The Queen’s Justice”. “Daenerys przewodzi w sądzie. Cersei oddaje podarunek. Jaimie uczy się na swoich błędach.” – czytamy w opisie.
(żródło: HBO)

Jak widać po samych tytułach i opisach – już na samym początku Gra o Tron będzie dostarczała widzom mocnych przeżyć. Na ich podstawie można wysnuć wiele teorii, ale przypuszczenia i podejrzenia pozostawiamy wyobraźni czytelników.

To już za kilka dni

Gra o Tron – sezon 7 startuje już w najbliższą niedzielę, 16 lipca 2017. Polscy fani, ze względu na różnicę czasową będą musieli poczekać do 3 w nocy (to już 17.07), jeżeli chcą oglądać premierę razem z widzami z Ameryki. 
Tekst: Jakub Spiryn

Przeczytaj również