Data modyfikacji:

Akcesoria do Skody Octavii

Życie warto sobie ułatwiać. Nawet jeśli masz przestronny i praktyczny samochód, jakim jest Skoda Octavia, możesz wycisnąć z niego jeszcze więcej. Oto akcesoria do Skody Octavii, dzięki którym zwiększysz wygodę oraz możliwości auta.

Hak samochodowy

Hak samochodowy do Skody Octavii przyda ci się do wielu zadań. W czasie remontu lub przeprowadzki podepniesz do niego przyczepkę transportową, dzięki czemu unikniesz uszkodzenia wnętrza. Możesz także wybrać się z rodziną na wakacje, podłączając przyczepę kempingową. Jeśli zaś lubisz aktywność fizyczną, dobierz bagażnik rowerowy do Skody Octavii montowany na hak. Możliwość przewiezienia rowerów na najpiękniejsze trasy rowerowe Polski to nie lada gratka dla miłośników turystyki rowerowej. Dobrej klasy haki automatyczne można w mgnieniu oka wypiąć, więc nieużywane nie będą zaburzać estetyki auta.

Bagażnik dachowy

Skoda Octavia już w standardzie charakteryzuje się dużą przestronnością i pojemnością bagażnika (590-1580 l, kombi: 610:1740 l), ale w prosty sposób możesz tę przestrzeń zwiększyć. Montując bagażnik dachowy do Skody Octavii skorzystasz z praktycznych boxów dachowych. Długie i pojemne boxy przydadzą się nie tylko podczas rodzinnych wyjazdów, ale i do wygodnego przewożenia długich przedmiotów, np. nart lub desek snowboardowych. Do bagażników dachowych możesz zamontować także uchwyty na narty lub rowery.

Dywaniki gumowe

Choć na rynku dostępnych jest wiele uniwersalnych dywaników, najlepiej wybrać te stworzone do konkretnego modelu samochodu. Dywaniki gumowe do Skody Octavii obejmują swoją powierzchnią całą przestrzeń pod nogami pasażerów i dostosowują się do kształtu podłogi. To zarazem estetyczne oraz praktyczne rozwiązanie, gdyż nie trzeba przejmować się przesuwaniem dywaników oraz czyszczeniem nieosłoniętej tapicerki.

Mata do bagażnika

Jeżeli masz zamiar przewozić w bagażniku brudne przedmioty, skorzystaj z maty do bagażnika dopasowanej do Skody Octavii. Gumowa mata ochroni tapicerkę nie tylko przed zabrudzeniem lub wodą, ale i przed uszkodzeniami mechanicznymi. Maty mają dodatkowo antypoślizgowe wypustki, zapobiegające przesuwaniu się akcesoriów. Warto też wspomnieć o specjalnych ogranicznikach oraz siatkach Skody, dzięki którym można łatwo zorganizować przestrzeń w bagażniku.

Wycieraczki do Skody Octavii

Omawiając akcesoria do Skody Octavii, nie można zapomnieć o wycieraczkach. To one zapewniają dobrą widoczność w czasie deszczu lub trudnych warunków drogowych. Zużyte pióra wycieraczek rozpoznasz po piskach, pozostawianych smugach oraz „przeskakiwaniu” gumy na szybie. Długość nowych wycieraczek należy dobrać do generacji oraz wersji nadwoziowej Skody Octavii.

Torby do bagażnika

Jak wykorzystać przestrzeń bagażnika w najlepszy sposób? Pakując się w standardowe walizki będzie to skomplikowane, bowiem pozostanie wiele trudnego do zagospodarowania miejsca. Zamiast upychać wakacyjny ekwipunek w szczelinach, możesz skorzystać ze specjalnych kufrów, idealnie dopasowanych do wymiarów i kształtów bagażnika Skody Octavii. To rozwiązanie dla osób, które nigdy nie mogą zrezygnować z dodatkowych ubrań i przedmiotów zabieranych „na wszelki wypadek”.

Pokrowce do Skody Octavii

Ostatnie akcesoria do Skody Octavii, o których wspomnimy, to pokrowce na fotele. Przez wielu są wyśmiewane, ale w gruncie rzeczy mają wiele pozytywów. Przydadzą się chociażby w czasie remontu mieszkania lub rodzinom z małymi dziećmi, chroniąc tapicerkę samochodu przed zniszczeniem. Pokrowce samochodowe na fotele do Skody Octavii znajdziesz tutaj.
Autor: Szymon Sonik