Zobacz najnowszy zwiastun do filmu Kong: Wyspa Czaszki

Rok 2017 przynosi nam wiele powrotów dawno nie widzianych postaci. Jedną z nich jest olbrzymia małpa Kong. Twórcy raczyli nas rozmaitymi teaserami, aż w końcu pojawił się finalny zwiastun filmu. 
Główna akcja filmu dzieje się na tajemniczej, nowoodkrytej wyspie. Grupa poszukiwaczy przygód wyrusza zbadać co dzieje się na tym niezbadanym lądzie. Okazuje się, że czekają tam na nich rzeczy, które im się nawet nie śniły. Wielka małpa to tylko jeden z dziwów zamieszkujących Wyspę Czaszki.

Premiera filmu już wkrótce, bowiem na dużym ekranie w Polsce pojawi się on 10 marca. Czy okaże się hitem? Przekonamy się już niedługo, ale po zwiastunie można oczekiwać niesamowicie wciągającego kina akcji przeplatanego dzikimi bestiami i strzelaninami. 
Reżyserem filmu Kong: Wyspa Czaszki został Jordan Vogt-Roberts, którego możecie kojarzyć z produkcji Królowie lata z 2013. W obsadzie gwiazdorskiej pojawiają się takie nazwiska jak Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson czy Brie Larson. Za muzykę odpowiedzialny jest Henry Jackman, który tworzył ścieżki dźwiękowe do takich filmów jak Kingsman: Tajne służby, X-Men: Pierwsza klasa i Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów.
Wydarzenia w Wyspie Czaszki mają docelowo mieć miejsce w tym samym uniwersum co Godzilla. Pogłoski te potwierdzili producenci zapowiadając jednocześnie, że w 2020 ma ukazać się produkcja Kong vs. Godzilla. Jak wypadnie to starcie, przekonamy się dopiero za 3 lata.

Akcja Kong: Wyspa Czaszki osadzona jest w latach 70. Sekretna organizacja Monarch odkrywa tajemniczą wyspę, na której rzekomo znajduje się wiele nieodkrytych dotąd gatunków zwierząt i roślin. Zatrudniają więc chętnych badaczy na przeszukanie nowego lądu. Na miejscu okazuje się, że wyspą rządzi Kong, małpa niewiarygodnych rozmiarów, która toczy nieustanną batalię o dominację z przedziwnymi drapieżnikami, nazywanymi Czaszkołazami.
Aby przekonać się, co stanie się z Wyspą Czaski i czy ekipie poszukiwaczy uda się uratować Konga, polecamy udać się w marcu do kina!
Tekst: Jakub Spiryn