Klocki lego dla fanów Star Wars

Od zawsze wiadomo, że klocki w doskonały sposób rozwijają kreatywność, wyobraźnię i zdolności manualne twojego dziecka. Od dekad wiemy także, jak ogromną popularnością mimo upływu lat cieszy się trylogia Star Wars, która zdobyła ogromną popularność na całym świecie.

Dziś w świecie nowoczesnych technologii wszystko jest możliwe, zwłaszcza jeśli chodzi o zabawki. A zatem klocki lego dla fanów Star Wars mogą sprawić, że twoje dziecko całkowicie będzie mogło przenieść się w świat galaktycznych bohaterów.

Co więcej, tym większą będzie miało frajdę, że samodzielnie będzie mogło zbudować nie tylko samych bohaterów, lecz także ich superbroń, miecze czy statki kosmiczne. Krótko mówiąc - przestrzeń Star Wars jest dla Twojego dziecka na wyciągnięcie ręki.

Zarówno same postacie, jak i przede wszystkim elementy, z których są zbudowane, są w pełni dostosowane (głównie pod względem wielkości) do wieku twojego dziecka. Klocki są bezpieczne, wykonane z najlepszej jakości materiałów. Utrzymane są w barwnej kolorystyce, dzięki czemu dadzą twojemu maluchowi jeszcze więcej radości.

Jeśli chodzi o sam wybór klocków, w ofercie są nawiązania do poszczególnych serii, dzięki czemu dziecko za pomocą układanych klocków będzie mogło na przykład odtworzyć swoją ulubioną scenkę z filmu - zbudować teren, postacie, a później wraz z kolegami rozegrać emocjonujące walki.

Dlatego do wyboru mamy na przykład: lego Star Wars Wioska Ewoków, lego Star Wars Gwoazda Śmierci, czy lego Star Wars Okręt Bojowy Wookie.

Takie klocki mogą być kapitalnym pretekstem na przykład do konkursu na najciekawszą i najbardziej kreatywną konstrukcję Star Wars. Taką zabawę możesz urządzić wraz z rodzicami lub kolegami z klasy - tego typu budowanie może być doskonałą zabawą także podczas przyjęcia urodzinowego. Bo przecież nie ma większej frajdy niż możliwość samodzielnego skonstruowania świata swojej ulubionej trylogii z drobnych elementów.

W całej Polsce co jakiś czas organizowane są tak zwane zloty fanów Star Wars. Spotkania te mają na celu nie tylko dzielenie się swoimi opiniami na temat poszczególnych części trylogii i ukochanych bohaterów, są to także warsztaty, podczas których najmłodsi (i nie tylko!) mają możliwość ułożenia z klocków lego swoich ulubionych bohaterów Star Wars oraz ich niesamowitych statków kosmicznych.

Tego typu warsztaty rozwijają wyobraźnię twojego dziecka, umożliwiają mu na bezpośrednie ,,spotkanie” z jego ukochanymi bohaterami, a także pozwalają mu wzbogacić swoją wiedzę na temat trylogii oraz poznać innych, równie wiernych fanów Star Wars.

Klocki lego dla chłopca

Każdy mały chłopiec w dzieciństwie marzy o tym, by w teraźniejszości oraz w przyszłości choć na moment stać się swoim superbohaterem.  Każdy bowiem chłopiec ma takiego bohatera, który jest jego idolem, z którym się identyfikuje. W dzieciństwie takimi punktami odniesienia są więc zabawki, postacie jego największego idola.

Dziś technologia pozwala tworzyć zabawki zaspokajające nawet największą wyobraźnię. A jeśli weźmiemy pod uwagę trylogię Star Wars, to możemy być niemal pewni, że kreatywności twojemu dziecku nie zabraknie. Klocki lego dla chłopca to przede wszystkim możliwość popisu kreatywności dla twojej pociechy.

Z drobnych elementów będzie mogła ona ułożyć między innymi: statek Sokół Milenium czy też Dartha Vadera i to we własnym pokoju. Klocki pod względem trudności i wielkości dopasowane są do wieku dziecka, a barwna kolorystyka pomoże mu stworzyć niesamowity, galaktyczny świat rodem ze Star Wars.

Lego Gwiezdne wojny

Firma legodoskonale zadbała o to, aby młodzi fani Star Wars zawsze znaleźli coś dla siebie. Dlatego w ofercie dostępne są nie tylko klocki nawiązujące do poszczególnych części i postaci. Lego Gwiezdne wojny to także figurki - te większe i mniejsze, wszystkie na całym świecie cieszą się ogromną popularnością i są nie lada gratką dla młodych kolekcjonerów.

Figurki te to nie tylko postacie, takie jak Darth Vader czy Obi-Wan Kenobi, lecz także często ogromne konstrukcje statków, na przykład Sokół Milenium. Nie mniejszą popularnością cieszą się miniaturowe figurki lego, które mały bohater sam może złożyć. Ponadto w ofercie można znaleźć różnego rodzaju gry czy quizy, które pomagają przede wszystkim sprawdzić twoją wiedzę na temat Star Wars. Tak czy inaczej - niezależnie od tego, której części jesteś fanem, z firmą lego zawsze najdziesz coś dla siebie.

Zabawki Star Wars

Zabawki to niezwykle ważna część życia twojego dziecka. To właśnie one pozwalają mu się przenieść w jego wybrany bajkowy świat. A jeśli chodzi o zabawki Star Wars, to mamy bardzo szeroki wybór.

Przede wszystkim w ofercie są figurki, jak już wspomnieliśmy, zarówno te większe, jak i mniejsze czy do samodzielnego składania przez dziecko cieszą się ogromną popularnością. Darth Vader, Obi-Wan Kenobi, księżniczka Leia Organa, możesz mieć taką postać, jaką tylko zechcesz. Podobnie jest z bronią naszych bohaterów, mieczami czy statkami kosmicznymi - te są dostępne zarówno gotowe, jak i do samodzielnego składania przez młodego fana.

Nie mniejszą popularnością cieszą się pluszowe maskotki bohaterów Star Wars, te mogą się okazać rewelacyjnym prezentem dla najmłodszych wielbicieli, którzy w nocy chętnie przytulą się do swojego idola.

Ponadto w ofercie znajdują się zdalnie sterowane pojazdy, dzięki którym twoje dziecko będzie mogło w czasie zabawy samo sterować statkiem kosmicznym. Takie pojazdy występują też jako modele do składania.

Jednym z prawdziwych hitów są również… stroje bohaterów Star Wars. Dlatego jeśli twoje dziecko jest fanem tej trylogii i akurat ma balik karnawałowy w swojej szkole, to nie ma lepszego pomysłu, niż wcielić je w jego ukochaną postać ze Star Wars.

Ubrania te też szyte są w różnych rozmiarach, tak by dziecko w każdym wieku miało szansę mieć taki strój. I nie dość, że ono będzie szczęśliwe, to dodatkowo z pewnością wzbudzi spore zainteresowanie (i podziw!) wśród swoich kolegów. Jako ciekawostkę warto dodać, że mimo ogromnej popularności wszystkich bohaterów Star Wars, pod względem strojów największym powodzeniem cieszą się te nawiązujące do Dartha Vadera.

Świat  — gdzie można kupić?

W większości sklepów z zabawkami jesteśmy w stanie znaleźć segment poświęcony lego Star Wars. Wielu z nas jednak decyduje się na zakupy w internecie. Rzeczywiście, na wielu popularnych stronach mamy bardzo szeroką ofertę zabawek, gier i gadżetów związanych ze Star Wars. Warto jednak porównać oferty, tak by ostatecznie kupić produkt najlepszej jakości, zwłaszcza jeśli chodzi o zabawki czy ubrania.


Zabawki nie tylko fantastyczne, lecz także… ekologiczne

Firma lego zadbała nie tylko o to, aby dziecko miało doskonałą zabawę, lecz także aby jego rodzice mogli kupować mu zabawki bez obaw. Wykonane są one z najwyższej jakości materiałów, w dodatku firma lego wspiera też ekologię, przekazując dbanie o środowisko młodszym pokoleniom, zatem dokłada też wszelkich starań, aby i zabawki były wykonane z jak najbardziej ekologicznych materiałów.