Data publikacji:

Mateusz Grzesiak. Książki motywacyjne dla każdego

Doktor nauk o zarządzaniu, przedsiębiorca i perfekcjonista. Autor ponad osiemnastu książek. Na co dzień motywuje swoimi wykładami dziesiątki tysięcy osób. Sprawdź książki Mateusza Grzesiaka i czerp z życia garściami.

czytanie książki

Personal branding, czyli jak skutecznie zbudować autentyczną markę osobistą

Twój sukces zależy od tego, jak postrzegają cię inni. Bez względu na to, czy jesteś prawnikiem, lekarzem czy nauczycielem, powinieneś zadbać o swoją markę osobistą. W tym pomoże ci Mateusz Grzesiak.

Fast Languages. Szybka nauka języków obcych

Od lat próbujesz się uczyć języków obcych, lecz bez sukcesów? Czas to zmienić. W książce Mateusza Grzesiaka znajdziesz skuteczne sposoby na to, jak w kilka miesięcy nauczyć się języka. Od dziś rozmowy po angielsku, francusku czy niemiecku nie będą dla ciebie problemem.

Podręcznik perswazji. Najskuteczniejsze metody przekonywania innych i świadomej ochrony przed manipulacją

Chcesz zapanować nad własnym życiem? Zacząć podejmować świadome decyzje bez udziału emocji i wpływu innych osób? A może dążysz do celu i chcesz do tego samego nakłonić innych? W „Podręczniku perswazji” znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Po lekturze książki Mateusza Grzesiaka poczujesz, że to ty sterujesz własnym życiem. I robisz to skutecznie.

Psychologia nauczania, czyli jak skutecznie prowadzić szkolenia, zarządzać grupami i występować przed publicznością

Na myśl o wystąpieniu publicznym ogarnia cię paraliżujący strach? Po przeczytaniu „Psychologii nauczania” stanie się to przeszłością. W książce znajdziesz sprawdzone sposoby na to, jak radzić sobie z wystąpieniami publicznymi i nauczaniem. Idealny podręcznik dla nauczycieli czy menadżerów.

Przeczytaj także: Książki, które zmienią twoje życie

Ty myśl. Inaczej zrobią to za ciebie

Niektórzy uważają, że myśli mają szczególną moc. Jedną z takich osób jest Mateusz Grzesiak. Dzięki książce poznasz tajniki własnego umysłu, zasady rządzące relacjami międzyludzkimi i zarządzania własnymi emocjami.

Success and Change

Co trzeba zrobić, by odnieść sukces? Mateusz Grzesiak zna odpowiedź na to pytanie, Wystarczy, że zapanujesz nad własnymi emocjami, produktywnie wykorzystasz swój czas, stworzysz stabilne relacje i będziesz dobrze komunikować się z otoczeniem. Brzmi prosto, prawda? W osiągnięciu upragnionych celów pomoże ci książka „Success and Change”.

Ego-rcyzmy. Poznaj, czym jest i jak działa ego

Jeśli w twoim życiu dominują lęki z przeszłości i strach o to, co będzie, ta książka jest dla ciebie. Znajdziesz w niej szczegółowy opis ego, czyli ludzkiego „ja”. Dzięki niej dowiesz się, czym są myśli i jak je kontrolować. Przeczytaj „Ego-rcyzmy” i zacznij kolejny dzień z nową energią.

100 happydays, czyli jak się robi szczęście w 100 dni

Czy internetowa akcja może prowadzić do 100 dni szczęśliwego życia? Okazuje się, że tak. Ta lektura to niezwykłe świadectwo zmiany, szczęścia i pozytywnej energii. Jedna z najbardziej popularnych książek Mateusza Grzesiaka.

Mateusz Grzesiak: najpopularniejszy w Polsce coach, trener i psycholog

Przedsiębiorca, trener i konsultant, doktor nauk ekonomicznych. Od ponad 17 lat prowadzi szkolenia w 7 językach. Napisał 18 książek. Ma na swoim koncie również liczne artykuły.