Data publikacji:

Najlepsze skarpetki złuszczające: przygotuj stopy do lata

Nie możesz doczekać się nadejścia ciepłych dni i odkrytego obuwia? Zanim wybierzesz się na poszukiwania upragnionych sandałków upewnij się, czy twoje stopy są gotowe na pierwsze dni lata. Przygotowaliśmy przegląd najlepszych skarpetek złuszczających – to wygodny i prosty sposób na nieskazitelnie gładką skórę zaledwie w kilka chwil!

1.Silcatil, złuszczające skarpetki do stóp

Kosmetyki do stóp marki Silcatil rekomendowane są przez kosmetyczki i podologów, co czyni je jednymi z najpopularniejszych w swojej kategorii. Złuszczające skarpetki Silcatil zapewnią twoim stopom dokładne złuszczenie, miękkość i gładkość. Zabieg jest prosty i przyjemny w wykonaniu, a efektów możemy spodziewać się już po pierwszym użyciu skarpetek.

2.Lirene, skarpetki złuszczające profesjonalny zabieg do domowego użytku

Zabieg złuszczający Lirene to bezpieczny i prosty sposób na pozbycie się martwego naskórka i odcisków. Zawartość mocznika sprawia, że skarpetki zapewniają naszym stopom dogłębne nawilżenie i zmiękczenie. Rezultat? Stopy jak u niemowlaka w zaledwie kilka chwil!

3.LBiotica, złuszczająca maska do stóp - nasączone skarpetki

LBiotica jest cenioną marką produkującą wysokiej jakości dermokosmetyki. Seria dedykowana stopom pozwala na pozbycie się wszelkich problemów kosmetycznych związanych z tą kłopotliwą w pielęgnacji częścią ciała. Złuszczająca maska do stóp nie tylko pozwoli na pozbycie się nieestetycznych zrogowaceń, ale także nawilży skórę, pobudzi ją do odnowy komórkowej i nada zdrowy, witalny wygląd. Skarpetki LBiotica dedykowane są także posiadaczom skóry wrażliwej.

4.Epilfeet Men, skarpetki złuszczające zapewniające wygładzenie i nawilżenie stóp

Kto powiedział, że pielęgnacja stóp dotyczy wyłącznie kobiet? Skarpetki złuszczające Epilfeet Men wykonane zostały w specjalnym, większym rozmiarze umożliwiającym wykonanie zabiegu także panom. Składniki aktywne, którymi zostały nasączone skarpetki już w kilkadziesiąt minut pozbywają się nawet najgrubszych zrogowaceń i odcisków.


Macie swoje metody na przygotowanie stóp do lata?