Data publikacji:

Nowe odcinki „Rick and Morty” już niebawem?

Pamiętacie kreskówkę „Rick and Morty” w Adult Swim? Po zakończeniu sezonu drugiego, Rick i Morty przepadli gdzieś na dłużej i poza kilkoma teaserami nie wiadomo było, czy kiedykolwiek powstanie sezon trzeci. Aż do teraz. Na Facebooku pojawiła się zajawka czegoś nowego od producentów „Rick and Morty”.
Nie wiadomo niestety, co oznacza tajemniczy „Live Stream”. Być może dostaniemy zupełnie nowy materiał z Rickiem i Mortym w rolach głównych, a może będą to tylko stare odcinki. Tak czy inaczej – coś ruszyło się w tej sprawie, a to oznacza, że kreskówka nie została jeszcze całkowicie zapomniana i rzucona w kąt.

Niedawno jeden z twórców „Rick and Morty”, Dan Harmon, wypowiedział się, że sezon trzeci powstanie na pewno, jednak nadal nie wiemy kiedy. Podobno Harmon i drugi współproducent – Justin Roiland – spierali się co do tego, w jakim kierunku ma podążać kreskówka „Rick and Morty”.
(źródło: Adult Swim)

Dan Harmon zdradził również, że jednym z powodów, dla którego czekamy już prawie 3 lata na kolejny sezon jest perfekcjonizm twórców kreskówki. Harmon i Roiland nie chcą wypuszczać w eter bubla, a sezon trzeci „Rick and Morty” ma być równie dobry, a nawet jeszcze lepszy, niż poprzednie dwa. Jedno jest pewne – kreskówka nie została na stałe zdjęta z anteny i na pewno wróci do Adult Swim.

I tu wracamy do punktu wyjścia – wszysttkie wypowiedzi Harmona ukazały się w internecie stosunkowo niedawno, tylko po to, aby zostać zwieńczone zapowiedzią Adult Swim o emisji Ricka i Morty’ego. Czy może to być upragniony w końcu trzeci sezon?
(źrółdo: Adult Swim)

„Rick and Morty” po raz pierwszy w telewizji ukazało się w grudniu 2013 roku. Od tamtej pory animacja zdobyła rzesze fanów na całym świecie i została jedną z najpopularniejszych nowych kreskówek przeznaczonych dla starszych widzów. Chociaż bohaterem jest 14-letni chłopak, to treści zamieszczane w kolejnych odcinkach bynajmniej nie są przeznaczone dla najmłodszych. 1 kwietnia 2017 doszło do emisji pierwszego odcinka trzeciego sezonu, jednak później nie ukazały się żadne nowe kontynuacje, co doprowadziło do plotek o tym, jakoby „Rick and Morty” zostało anulowane. Czy to prawda? Przekonamy się zapewne niedługo.
Tekst: Jakub Spiryn