Data publikacji:

Opiekuj się zwierzętami i zwiedzaj w zamian świat

Jeżeli kochasz zwierzęta i podróże to nie można sobie wyobrazić lepszego połączenia tych dwóch rzeczy. Trusted Housesitters umożliwia zwiedzanie świata kompletnie za darmo, a w zamian wystarczy opiekować się zwierzętami.
Jeżeli kiedykolwiek korzystaliście z serwisów typu Airbnb lub couchsurfingu to z pewnością wiecie, jak łatwe w obecnych czasach jest podróżowanie i znalezienie sobie dachu nad głową w innym kraju. Jeżeli do tego uwielbiacie zwierzaki i lubicie się nimi opiekować to możecie połączyć ze sobą te dwie aktywności i zwiedzać świat praktycznie za darmo.

Luksusowa willa z basenem? Domek nad morzem? A może cichy apartament gdzieś w górach? To wszystko czeka na was na stronie Trusted Housesitters, a w zamian będziecie musieli tylko podlać kwiatki i wyprowadzić na spacer psa gospodarzy. Brzmi jak marzenie? Zgadza się!
Trusted Housesitters to serwis dla dwóch typów osób. Pierwsza grupa, to ludzie, którzy chcą wyjechać na wakacje i nie wiedzą co zrobić ze swoim zwierzęciem, a z różnych powodów nie mogą, bądź też nie chcą go brać ze sobą. Druga grupa to ludzie, którzy szukają noclegu i jednocześnie bardzo lubią zwierzaki. Trusted Housesitters łączy ze sobą te dwie grupy. Zapewne już wiecie doskonale o co w tym wszystkim chodzi. 

Jeżeli zatem szukacie miejsca do zatrzymania się w jakimś egzotycznym kraju, zajrzyjcie na Trusted Housesitters. Tam znajdziecie oferty mieszkań i zwierzaki, którymi będzie trzeba się zaopiekować. 
Pamiętajcie, że jest to jednak pewnego rodzaju praca. Nie możemy robić wszystkiego, co nam się podoba. Właściciele miejsca obdarzają nas zaufaniem, a my ponosimy odpowiedzialność za wszystko, co się tam wydarzy podczas naszego pobytu, z naciskiem na pupila. Od momentu wynajmu to do nas będzie należał obowiązek wyprowadzania psa na spacer, czyszczenia kuwety po kocie czy też pojechania do weterynarza z szynszylą jeżeli zachoruje. Nie zapominajmy o sprzątaniu i podlewaniu kwiatów. W zamian możemy spędzić całkiem fajne wakacje w ciekawym miejscu.
Tekst: Jakub Spiryn