Data modyfikacji:

Prezent na rocznicę ślubu dla rodziców

Rocznica ślubu to wyjątkowe święto nie tylko dla rodziców, ale także dla całej rodziny. To niepowtarzalna okazja do celebrowania wspólnych chwil, miłości i rodzinnego szczęścia. Z tej okazji wiele dzieci, nawet tych całkiem dorosłych, pragnie sprawić rodzicom wyjątkowy prezent. Jednak jaki prezent na rocznicę ślubu rodziców będzie najlepszy? Zobacz, co możesz kupić na prezent na rocznicę ślubu dla rodziców.

rocznica ślubu

Prezent na rocznicę ślubu dla rodziców – na co zwracać uwagę?

Dla większości dzieci zakup prezentu na rocznicę ślubu dla rodziców to niemałe wyzwanie. Taki upominek powinien spełniać szereg różnych wymagań. Prezent na rocznicę ślubu dla rodziców powinien sprawić radość obojgu rodzicom. Najtrudniejsze jest więc, by wybrać podarunek, który ucieszy zarówno mamę, jak i tatę. Kolejnym ważnym czynnikiem podczas wyboru prezentu na rocznicę ślubu rodziców jest wyjątkowość upominku. Szczególna okazja wymaga przemyślanego i niecodziennego prezentu, który będzie przypominał twoim rodzicom o rocznicy i wspólnej celebracji w rodzinnym gronie. W tym przypadku nie sprawdzą się więc perfumy, skarpety lub krawat. Szukasz pomysłu na prezent na rocznicę ślubu dla rodziców? Zobacz nasze propozycje!

  1. Prezent na rocznicę ślubu dla rodziców DIY
  2. Prezent na rocznicę ślubu dla rodziców działkowców
  3. Jaki prezent na rocznicę ślubu dla rodziców – elektronika

Prezent na rocznicę ślubu dla rodziców DIY

Niektórzy myślą, że prezent na rocznicę ślubu dla rodziców to kosztowny wydatek, który znacznie nadszarpnie domowy budżet. Nie musisz wykupić wycieczki do ekskluzywnego SPA, by sprawić rodzicom wiele radości. W tej kategorii prezentów dużą popularnością cieszą się upominki DIY, czyli tworzone ręcznie. Prezenty DIY mają wiele zalet: wykonanie ręcznie sprawia, że każdy przedmiot staje się niepowtarzalny i od serca. Dodatkowo takie prezenty możesz dowolnie personalizować i upiększać. Dużą zaletą takich prezentów jest też ich stosunkowo niska cena. Brzmi dobrze? Zobacz najlepsze pomysły na prezent na rocznicę ślubu dla rodziców DIY.

Jednym z najlepszych pomysłów na prezent na rocznicę ślubu dla rodziców DIY jest spersonalizowana ramka na zdjęcia.  To świetny sposób na to, by stworzyć pamiątkowy kolaż waszych ulubionych, rodzinnych zdjęć i zamknąć je w efektownej ramce. Zastanawiasz się, jak wyeksponować zdjęcia? Do przygotowania takiego prezentu będą ci potrzebne:

  • ramka na zdjęcia
  • pistolet do kleju na gorąco
  • papier do drukowania zdjęć
  • ozdoby

Tutaj opcji jest naprawdę wiele: możesz postawić na sztuczne lub suszone kwiaty, wstążki lub kolorowe koraliki. By ozdobić ramkę, nanieś na nią wybrane ozdoby i przymocuj je klejem na gorąco. Nie musisz wywoływać zdjęć w salonie fotograficznym. Wystarczy, że wydrukujesz je na specjalnym papierze. Taki kolaż z rodzinnymi zdjęciami na pewno ucieszy twoich rodziców i ozdobi wnętrze ich domu.

Prezent na rocznicę ślubu dla rodziców działkowców

Jeśli twoi rodzice lubią zajmować się ogrodem, masz naprawdę ułatwione zadanie. Wystarczy, że sprawisz im prezent, dzięki któremu łatwiej będzie im pielęgnować przydomowy ogród lub działkę za miastem. Dobrym pomysłem na prezent na rocznicę ślubu dla rodziców będzie urządzenie, którego zakup odwlekali twoich rodzice. Co powiesz na nowoczesną kosiarkę, podkaszarkę lub ostry niczym brzytwa sekator? To praktyczne prezenty, które umilą twoim rodzicom wspólne prace w ogrodzie. Świetnym pomysłem będzie też zakup roślin. Z okazji rocznicy ślubu warto kupić małe drzewko, które zawsze będzie przypominać twoim rodzicom o tej okazji. Mama z pewnością ucieszy się z nowych kwiatów, a tata z nowej odzieży roboczej. Przybory do pielęgnacji ogrodu to gwarancja udanego prezentu na rocznicę ślubu dla rodziców, którzy pasjonują się ogrodnictwem. Ucieszą ich też na pewno ozdoby ogrodowe. Jakie ozdoby do ogrodu kupić jako prezent na rocznicę ślubu dla rodziców? Figurki czy lampiony na pewno pomogą w stworzeniu przyjemnej atmosfery w przydomowym ogrodzie lub na działce.

Jaki prezent na rocznicę ślubu dla rodziców – elektronika

Kolejnym dobrym pomysłem na prezent na rocznicę ślubu dla rodziców jest elektronika. Rodzice często zwlekają z zakupem nowego telewizora, pralki, zmywarki czy komputera. Rocznica ślubu to świetna  okazja, żeby w tym wyjątkowym dniu sprawić im trochę radości. Upominek tego typu wiąże się z większym wydatkiem, dlatego dobrym rozwiązaniem będzie podzielenie kosztów między członków rodziny. Tym sposobem będziesz mógł kupić bardziej zaawansowany technologicznie sprzęt bez konieczności posiadania dużego budżetu. Dobrą propozycją jest zakup nowego telewizora. Teraz dużą popularnością cieszą tzw. telewizory smart, które zapewniają szereg interaktywnych funkcji. Ich wysoka rozdzielczość sprawia, że twoi rodzice w końcu będą mogli cieszyć się krystalicznym obrazem i niepowtarzalną głębią kolorów. Czułe głośniki zapewniają dźwięk o kinowym standardzie. Dzięki dostępowi do Internetu twoi rodzice będą mogli oglądać n swoje ulubione filmiki instruktażowe i teledyski.

Jeśli masz do dyspozycji większy budżet, możesz rozważyć zakup nowych telefonów. Osoby dojrzalsze zwykle z dystansem podchodzą do nowinek technologicznych. Jednak nowe telefony znacznie ułatwią codzienny kontakt. Do telefonu dokup modny selfie stick – wtedy robienie zdjęć będzie jeszcze prostsze!

Autorka: Patrycja Hendzel