Data publikacji:

Prezenty dla mam, którym niczego nie brakuje

Dzień Matki ( 26.05) zbliża się wielkimi krokami. Jeśli do tej pory nie znaleźliście pomysłu na prezent dla swojej mamy, podsuwamy wam kilka nieszablonowych rozwiązań.

W dzisiejszych czasach jesteśmy w stanie zapewnić sobie dużo więcej dóbr materialnych niż w przeszłości. Dotyczy to także naszych matek, które niejednokrotnie posiadają wszystko, czego potrzebują. Bywa też, że mamy ze skromności nie chcą się przyznać do tego, czym chciałyby być obdarowane. Właśnie w takich przypadkach sprawdzi się nasza lista. Zaglądajcie!

1. Kurs gotowania dla dwóch osób

Klasyczne potrawy, a może słodkie wypieki? Znajdź coś, co spodoba się twojej mamie. Takie zajęcia to doskonała okazja, by spędzić razem aktywnie czas, przy okazji możecie się wiele nauczyć. Na warsztaty twoja mama może zabrać nie tylko ciebie, ale też swojego męża, czy przyjaciółkę. To będzie niezapomniane doświadczenie!

2. Spersonalizowane etui na telefon

Mamy należą do osób, które cenią sobie porządek i dbanie o rzeczy. Etui zapewni ochronę dla obudowy smartfonów i ich aparatów. To prezent, który będzie praktyczny, a odpowiednio dobrany zyska sentymentalną wartość. Dopasowane do telefonu etui ozdób rodzinnymi fotografiami lub ulubionym printem mamy. Będzie zachwycona!
(źródło: snapfish.com)

3. Letni niezbędnik

Niedługo po Dniu Matki witamy w naszych kalendarzach lato. Kontakt ze słońcem będzie coraz częstszy i bardziej intensywny. Ochrona skóry przeciwko szkodliwemu promieniowaniu jest ważna w każdym wieku. Zainwestuj w dobrej jakości kremy przeciwsłoneczne, przyśpieszające opalanie, czy chłodzące, które pomogą twojej mamie zachować skórę w dobrej kondycji. Do zestawu możesz dołączyć letni gadżet- słomkowy kapelusz, pareo lub okulary.

4. Własny wybór

Znasz ulubioną księgarnię, cukiernię lub butik swojej mamy? Pozwól jej samej dokonać wyboru i zainwestuj w kartę podarunkową. Do tego zamów piękny bukiet- fantastyczny prezent gotowy! Twoja mama z pewnością doceni pamięć i z przyjemnością wykorzysta bon podarowując sobie rzeczy, które wybierze samodzielnie. 
(źródło: 4nourishedkitchen.com)
Tekst: Nadia Pietrzak

Przeczytaj również