Data publikacji:

Polecane słuchawki gamingowe do 100 zł

Najlepsze słuchawki gamingowe potrafią kosztować nawet kilkaset złotych. Cena zazwyczaj uwarunkowana jest renomą producenta oraz dodatkowymi usprawnieniami i dedykowanym oprogramowaniem. Na szczęście nie musicie wydawać tylu pieniędzy, aby cieszyć się dobrej jakości dźwiękiem. Taki zagwarantują wam nawet słuchawki do stu złotych, które przedstawię w tekście. Zobacz, jakie słuchawki gamingowe do 100 zł warto kupić.

słuchawki gamingowe

Jakie słuchawki dla gracza do 100 zł?

Słuchawki gamingowe do 100 zł dobierałem na podstawie ich popularności w serwisie Ceneo.pl. Każdy wymieniony przeze mnie model oferuje jakość dźwięku na przyzwoitym poziomie, a ponadto kosztuje mniej niż ustalone sto złotych.

  1. Superlux HD681
  2. Creative Labs Sound Blaster Blaze
  3. E-Blue Cobra HS
  4. A4Tech Bloody G300
  5. Tracer Hydra
  6. A4Tech Bloody Combat G500
  7. Tracer Outlaw

Superlux HD681

Firma Superlux postawiła na półotwartą konstrukcję słuchawek dla gracza do 100 zł. Dzięki temu nauszniki dosyć mocno odcinają się od dźwięków zewnętrznych, a przy tym nie przegrzewają zbytnio uszu podczas wielogodzinnych sesji przy grach. Pasmo przenoszenia wynosi 10 ~ 30000 Hz, a impedancja 32 Om. Urządzenie łączy się z komputerem lub padem od konsoli poprzez złącze mini jack 3,5 mm.

Creative Labs Sound Blaster Blaze

Creative w swoich tanich słuchawkach gamingowych zdecydował się na nauszniki zamknięte, które gwarantują najlepszą izolację od świata zewnętrznego. Na kablu umieszczono pilot zdalnego sterowania odpowiedzialny za kontrolowanie poziomu głośności. Z jego pomocą można również włączać lub wyłączać mikrofon. Średnica membrany wynosi 40 mm, natomiast pasmo przenoszenia ustalono na 20 ~ 20000 Hz, a impedancję na 32 Om.

E-Blue Cobra HS

Już sam wygląd sugeruje, że model Cobra HS skierowany jest przede wszystkim do graczy. Urządzenie posiada wbudowany mikrofon, ułatwiający komunikację z innymi użytkownikami podczas grania w trybach multiplayer. Specyfikacja słuchawek gamingowych do 100 zł wygląda następująco: membrana 40 mm, pasmo przenoszenia 20 ~ 20000 Hz, a impedancja 32 Om.

A4Tech Bloody G300

Te słuchawki dla gracza do 100 zł łączą się z komputerem przez dwa wtyki mini jack (jeden odpowiada za dźwięk, a drugi za mikrofon) oraz złącze USB. Dzięki temu ostatniemu w słuchawkach aktywowane jest proste podświetlenie RGB, nadające headsetowi gamingowy charakter. Specyfikacja: membrana 40 mm, pasmo przenoszenia 20 ~ 20000 Hz i impedancja 32 Ohm.

Tracer Hydra

Jakie słuchawki gamingowe kupić? Tracer Hydra oferują ergonomiczny kształt, dzięki czemu dobrze przylegają do głowy – w razie potrzeby można regulować wysokość pałąka. Podobnie jak wcześniej opisywane headsety urządzenie Hydra korzysta z membrany o średnicy 40 mm i gwarantuje pasmo przenoszenia na poziomie 20 ~ 20000 Hz i impedancję 32 Om. Nauszniki bazują na konstrukcji półotwartej.

A4Tech Bloody Combat G500

Kolejne słuchawki do 100 zł firmy A4Tech, jakie powstały z myślą o graczach. Ogromną ich zaletą jest płaski kabel zapobiegający zaplątaniu. Za atut należy uznać także wsuwany mikrofon, który nie musi być widoczny, kiedy z niego nie będziecie korzystać. Bloody Combat G500 wykorzystuje membrany o średnicy 40 mm, pasmo przenoszenia 20 ~ 20000 Hz i impedancję na poziomie 16 Om.

Tracer Outlaw

Słuchawki dla graczy nie powinny wyłącznie zapewniać dobrego dźwięku, ale również muszą być komfortowe. Taki jest właśnie model Outlaw, który korzysta z wygodnego pałąka idealnie dostosowującego się do kształtu i rozmiaru głowy. Producent postawił również na kabel w oplocie, co sprawiło, że jest mniej podatny na uszkodzenia. Jeśli chodzi o kwestie techniczne, to headset korzysta z 40 mm membran. Pasmo przenoszenia wynosi 16 ~ 16000 Hz, natomiast impedancja 32 Om.