Top 5 stylizacji ślubnych na rok 2017 


Ślub niewątpliwie jest najważniejszym dniem w życiu każdej kobiety. Jak wiadomo, każda z nas chce w tym dniu wyglądać pięknie i wyjątkowo, dlatego dziś przedstawiamy najlepsze stylizacje ślubne na rok 2017. Przeważające trendy to pastele, koronki, motywy botaniczne, dekolty, a nawet spodnie.

1. Pastelowe kolory

Coraz więcej kobiet szuka czegoś nowego, odbiegającego od tradycyjnej białej sukni. W sezonie 2017 będą królowały sukienki w pastelowych kolorach: delikatne róże, jasne odcienie błękitu, brzoskwini czy subtelne odcienie szarości.

2. Koronki, hafty

Nieodłącznym elementem sezonu 2017 są koronki i hafty nie tylko w stylizacjach ślubnych, ale także w całej modzie. Koronki i hafty dodają uroku oraz podkreślają piękno Panny Młodej. 

A photo posted by Dress (@dressdreamz) on

3. Motywy botaniczne

Kwiaty kojarzone są z romantyzmem, dlatego idealnie pasują do sukni ślubnej. Motywy botaniczne to również hit sezonu 2017. 

4. Dekolt V

Dekolt V nada każdej sukni charakteru, pasuje zarówno do kobiet odważnych, jak i tych skromniejszych. W doskonały sposób podkreśli atuty każdej Panny Młodej, doda zmysłowości oraz kobiecości. 

5. Spodnie

Budzą najwięcej kontrowersji, ale są doskonałą alternatywą dla sukienki i wychodzą na przeciw potrzebom indywidualistek. Kreacje ze spodniami tworzone są ze wzorami i zdobieniami podobnymi jak na sukienkach. Dużo kobiet decyduje się na tradycyjną formę, jednak spodnie mogą wyglądać równie pięknie jak sukienki. 


Być może wśród tych propozycji znalazła się Wasza wymarzona stylizacja na ten dzień? Koniecznie dajcie znać, która podobała się najbardziej, a której nigdy byście nie założyły! 

autor: Sylwia Krzempek