CENEO Visual Search – znajdź to, o czym marzysz na Ceneo.pl

Buszując w sieci, często można trafić na zdjęcie czegoś, co z chęcią by się kupiło. Zawsze pojawiał się wtedy istotny problem. Nikt nie wiedział, gdzie tego szukać. Mamy dobre wieści – tego typu kłopoty ochodzą do lamusa dzięki wtyczce Visual Search od Ceneo.pl. To banalnie prosty sposób na to, by w zaledwie kilka chwil znaleźć coś, o czym od dawna marzyliśmy! Sprawdźcie nasz poradnik, jak korzystać z Visual Search i dowiedzcie się, w jakich sytuacjach to narzędzie sprawdzi się najlepiej.

Czym jest Visual Search?

CENEO Visual Search to wtyczka, która pomoże ci znaleźć produkty w serwisie Ceneo.pl, podobne do tych, które wyszczególnisz na praktycznie dowolnej fotografii znalezionej w sieci. Dzięki temu narzędziu bez problemu będziesz mógł wzorować swoją garderobę na stylu gwiazd, a twoje mieszkanie zapełni się modnymi meblami oraz sprzętami podobnymi do tych, które znajdziesz w najmodniejszych katalogach.

Jak działa Visual Search?

W praktyce, wystarczy, że zainstalujesz wtyczkę CENEO Visual Search, a ona zrobi wszystko za ciebie. Twoje zadanie ogranicza się do wskazania interesującego cię produktu.

  1. Umieść kursor nad obrazkiem, na którym znajduje się interesujący cię produkt.
  2. Wykadruj zdjęcie tak, by produkt znalazł się w widocznej części podglądu.
  3. Kliknij na ikonkę lupy – zostaniesz przekserowany do serwisu Ceneo.pl, gdzie czekają na ciebie przedmioty podobne do tego, którego szukałeś.

Komu przyda się CENEO Visual Search?

Nasza nowa wtyczka to idealne rozwiązanie praktycznie dla każdego, kto kocha zakupy w sieci. Visual Search to spore ułatwienie w poszukiwaniu produktów, które wpadły ci w oko, lecz nie zapamiętałeś ich dokładnej nazwy. A może szukasz tańszego zamiennika przedmiotu, który jest dość drogi? Visual Search zaproponuje ci produkty, które nie odbiegają daleko wyglądem od tego upragnionego – mogą za to cechować się atrakcyjniejszą ceną.

Visual Search w praktyce

Czas pokazać, jak nasze intuicyjne narzędzie sprawdza się w akcji.

1. Visual Search w pogoni za trendami

Podążanie za modą nie zawsze jest proste – ciągłe nowości wymagają znajomości kolejnych nazw fasonów. CENEO Visual Search może okazać się zbawienne dla zapominalskich, którzy chcą pozostawać na bieżąco z trendami. Jeśli przykładowo zapomnisz, że te modne kolczyki są ozdobione chwostami, wystarczy, że zlecisz ich poszukiwanie naszej wtyczce.

2. Znajdź modne meble do mieszkania

Urządzasz mieszkanie i gubisz się w nazewnictwie stylów, kolorów i kształtów? Nic dziwnego – jest tego całkiem sporo! Na szczęście, poszukiwania upragnionego fotela, lampy czy innego przedmiotu, z Visual Search okazują się banalnie proste.

3. Idealny prezent dzięki Visual Search

Ukochana pokazała ci zdjęcie z „takim pięknym pierścionkiem”, a ty nie masz zielonego pojęcia, jak i gdzie go znaleźć? Pozwól, że Visual Search zrobi to za ciebie. To idealny pomocnik w poszukiwaniu wymarzonych prezentów dla twoich bliskich.

4. Polowanie na tańsze zamienniki

Ceneo.pl to przede wszystkim pomoc w poszukiwaniu najkorzystniejszych ofert. Celem wtyczki Visual Search, jest nie tylko wskazanie produktów podobnych do tych ze zdjęć, ale i ułatwienie poszukiwań tych, które wyróżniają się dobrymi cenami. Jeśli więc poszukujesz tańszego odpowiednika upragnionego sprzętu czy elementu garderoby – skorzystaj z pomocy naszej wtyczki.
Visual Search okaże się świetną pomocą dla wszystkich tych, którzy przed zakupami często poszukują inspiracji w sieci. Zaledwie kilka kliknięć pozwoli ci znaleźć produkt, o jakim marzyłeś. Wypróbujesz CENEO Visual Search podczas kolejnych zakupów w internecie?
Autorka: Joanna Stanuch