Data modyfikacji:

Xiaomi Mi Mix 4 - dane techniczne. Wszystko, co wiemy przed premierą telefonu

Telefon Xiaomi Mi Mix 4, mimo że nie został jeszcze zaprezentowany, to już wzbudza ogromne emocje wśród miłośników chińskiej marki. Pierwsze przecieki wskazują, że będziemy mieli do czynienia z zaawansowanym smartfonem z innowacyjną technologią. Sprawdź, co wiemy przed premierą Xiaomi Mi Mix 4. 

Zdjęcie przedstawia telefon Xiaomi Mi Mix 3

Telefony Xiaomi znowu na fali 

Dosłownie kilka dni temu na polskich półkach sklepowych pojawił się telefon Xiaomi Mi9T. Wszystko wskazuje na to, że to nie ostatnia premiera, jaka czeka na nas w tym roku. Najnowsze doniesienia mówią, że Chińczycy intensywnie pracują nad Xiaomi Mi Mix 4, który miałby wprowadzić kilka istotnych zmian. 

Jaka będzie specyfikacja nowego telefonu? 

Szczegółowe dane techniczne Xiaomi Mi Mix 4 wciąż stanowią zagadkę. Można jednak spodziewać się, że smartfon będzie pracował w oparciu o procesor Qualcomm Snapdragon 855 z przynajmniej 6 GB pamięcią RAM. Nie jest również wykluczone, że podobnie jak jego starszy brat, czyli Xiaomi Mi Mix 3, będzie on obsługiwał nową sieć 5G. 

Xiaomi Mi Mix 4 może otrzymać aparat 64 Mpix! 

Spoglądając na aparaty zastosowane w Xiaomi Mi9 czy Xiaomi Mi9T, nie ulega wątpliwości, że na pokładzie nowego modelu pojawią się przynajmniej trzy aparaty fotograficzne. Serwis GSM Arena donosi, że według nieoficjalnych informacji pochodzących od dyrektora produktów Xiaomi, Mi Mix 4 może otrzymać nową matrycę o rozdzielczości 64 Mpix. Rzeczywiście, w maju tego roku Samsung pokazał sensor ISOCELL Bright GW1. To oznaczałoby jeszcze lepszą jakość zdjęć i większy poziom szczegółów. Na ten moment te informacje nie są oficjalnie potwierdzone, więc póki co pozostają w sferze domysłów. 

Xiaomi Mi Mix 4 - premiera wciąż pozostaje zagadką 

Chińczycy nie zdradzają, kiedy urządzenie zadebiutuje na półkach sklepowych, ale CEO Xiaomi zapewnił, że warto czekać na nowy telefon. Bardzo możliwe, że producent podtrzyma tradycję i zaprezentuje Xiaomi Mi Mix 4 w październiku, tak jak to miało miejsce z jego poprzednikami. 

*Tekst będzie aktualizowany na bieżąco.