Data modyfikacji:

Ceneo startuje z akcją "Podaj Łapę" nastawioną na bezpieczeństwo zwierząt

Serwis Ceneo rozpoczął akcję "Podaj Łapę", skupioną na promowaniu pierwszej pomocy dla zwierząt. Firma, która od lat wspiera zwierzaki, tym razem postanowiła podjąć współpracę z wrocławskim Stowarzyszeniem Ochrony Zwierząt Ekostraż, aby skoncentrować się na aspekcie edukacyjnym i zapewnić opiekunom zwierząt wiedzę na temat podejmowania działań ratunkowych.
podaj lape
Ceneo znane jest z wielu inicjatyw wspierających zwierzęta. W minionych latach firma dwukrotnie ustanowiła rekord Guinnessa w ogólnopolskiej zbiórce karmy dla psiaków ze schroniska. W 2023 roku postanowiła rozszerzyć swoje działania o edukację i promocję bezpieczeństwa zwierząt.
Według badań, ponad połowa Polaków ma w swoich domach zwierzaka, większość z nich to psy. Są dla nas jak członkowie rodziny i chcemy, żeby były zdrowe i szczęśliwe. Niestety, nie każdy opiekun jest przygotowany, aby udzielić pierwszej pomocy w nagłej sytuacji. Dlatego w ramach akcji "Podaj Łapę", Ceneo dostarcza merytoryczne materiały, takie jak wideo, plakaty z instrukcjami pierwszej pomocy do wydrukowania oraz artykuły z poradami dla opiekunów zwierząt.
Chcemy, aby wszyscy opiekunowie zwierząt wiedzieli, jak krok po kroku udzielić pierwszej pomocy swoim pupilom. Wykonanie RKO, działanie w przypadku zadławień czy udaru - to powinna być wiedza obowiązkowa i łatwo dostępna. Postanowiliśmy wykorzystać nasze kanały, żeby tę wiedzę promować – mówi Dominika Wabich, PR Ceneo.pl
Dodatkowo, dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem, Ceneo wspiera bezpieczeństwo nie tylko domowych pupili, ale również tych, które nie mają swojego dachu nad głową.
Do 11 października, za każdy zakup* dokonany przez funkcję "Kup Teraz" na kwotę minimum 100 złotych, firma przekaże 1 złoty na dla Ekostraży, aby wesprzeć ich działalność na rzecz zwierząt.
Serwis Ceneo zachęca wszystkich opiekunów zwierząt do aktywnego udziału w akcji "Podaj Łapę", aby razem dbać o bezpieczeństwo naszych czworonożnych przyjaciół.
W ramach kampanii prowadzone są również działania edukacyjne na kanałach social media Ceneo oraz konkursy na platformie Facebook.
Więcej materiałów na stronie: https://www.ceneo.pl/wydarzenia/podaj-lape

*z akcji wyłączone są produkty z kategorii RTV, AGD, Smartfony i akcesoria.
Autor: Redakcja Ceneo