Ceneo wprowadza Gorące Towary! Rozda użytkownikom milion złotych

Gorące Towary to nowa akcja promocyjna, którą Ceneo.pl przygotowało dla swoich użytkowników. Łowcy Okazji na głównej stronie będą mogli ustrzelić produkty tańsze nawet o 70%. Dodatkowo serwis na stałe wprowadza Centrum Zniżek, czyli specjalną stronę z kodami rabatowymi do wybranych sklepów dostępnych w Kup Teraz. W ramach działań porównywarka przekaże użytkownikom na zakupy milion złotych.

gorące towary

Z akcji Gorące Towary użytkownicy będą mogli korzystać od poniedziałku do piątku, między 10:00 a 14:00. Po wpisaniu w adres przeglądarki internetowej adresu www.ceneo.pl pojawią się oferty produktów z różnych kategorii produktowych w promocyjnych cenach. Niektóre z nich będą obniżone nawet o połowę. Liczba ofert objętych promocją będzie ograniczona. Akcja to część działań promocyjnych związanych z uruchomieniem przez porównywarkę Centrum Zniżek – specjalnej strony z kodami rabatowymi na zakupy w sklepach dostępnych na Ceneo.pl w Kup Teraz.

Ceneo.pl to obecnie katalog ponad 10 milionów różnych produktów z kilkunastu tysięcy sklepów internetowych i platform zakupowych, takich jak Allegro, Amazon czy Aliexpress. Cena dla każdego klienta ma ogromne znaczenie. Z myślą o naszych użytkownikach i partnerach stworzyliśmy więc Centrum Zniżek. Akcja Gorące Towary to tylko zapowiedź tego, jakie promocje czekają na użytkowników, którzy będą robić zakupy internetowe przy wsparciu naszego serwisu – wyjaśnia Dariusz Grabowski dyrektor departamentu rozwoju produktów w Ceneo.pl.

Akcja Gorące Towary będzie trwała przez cały lipiec. Serwis w ramach działań rozda użytkownikom w sumie milion złotych.